Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baj lenne ha kikezdenék egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lenne ha kikezdenék egy 12 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és megismertem egy lányt, és kiderült, hogy 12 éves. Ez nagyon elszomorított, hogy ilyen fiatal, de nagyon szerelmes lettem bele az idő során. Vajon megéri? Vagy ha igen, akkor hogy kezdjek bele?

2018. máj. 13. 21:44
 1/8 anonim válasza:
16%
Szerintem ez nem nagy korkülönbség,ezért nem kell aggódnod! Kezdj vele beszélgetni,kérdezz tőle,mesélj neki...mondj vicceket de ne vidd túlzásba,mert unalmas leszel!
2018. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát még elég fiatal az tény. De ha kikezdés alatt nem szexet értesz meg hasonlókat akkor szerintem nem lenne baj. Ha barátkoznál vele és közelebb kerülnél hozzá. Ha azt veszed hogy pár év és ő is idősebb lesz és tudsz várni dolgokra akkor hajrá. Te tudod hogy te neked mennyit érne meg ez az egész.
2018. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak annyi a baj hogy a lany meg 12 evesen valószínűleg nem gondolja majd olyan komolyan a kapcsolatot mint te. Rá adásul mivel te fiú vagy és 15 itt a magömlés stb.. vanak igényeid amiket ő majd nem tud és nem is akar kielégíteni.
2018. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
varj meg pár évet 12 még kislány, nem sok a korkulombseg de a ti esetetekben én a 15lány és 17-18fiut ajanlom(ki mikor unnepli szulinapjat nem tudom)
2018. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 MessorKing18 ***** válasza:
19%
Ha tetszik akkor csak nyugodtan. a 3 év megszokott korkülömbség
2018. máj. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Baratnom 12 evesen jart egy 15 eves fiuval, es jol megvoltak. Nem tortent semmi rossz dolog. Komolyan vette mindket fel a dolgot. A szakitas is abbol lett, hogy a fiu szerelmes lett egy masik csajba.
2018. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

Cukiskodni, cukrászdázni, sétálni, együtt tanulni miért ne?

Ha jól megy, akkor esetleg majd csókolozni is lehet. Többet az internet nevében nem engedélyezek! 45f

2018. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát furi lenne nekem egy kicsit bár velem ez megtörtént és semmi nem lett belőle
2018. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!