Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljek egy ojan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek egy ojan lánnyal akinek a szülei nem engedik hogy legyen telefonja? 13/F

Figyelt kérdés
Szóval tegnap ismertem meg és nagyon tetszik nekem és én is bejövök neki már meg is oleltem de nem engedik a szülei a telefont. És csak szombaton talizhatunk mert akkor jöhet csak ki. Segítsetek pls

2018. máj. 13. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a számítógéphez odaülhet ha van nekik. Posta is van. Meg szád is.
2018. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Milyen szülők az ilyenek most komolyan ha egyidősek vagytok már ismerkednie kéne, ha így bezárják akkor nem lesz belőle olyan ember aki képes lesz szociális életet élni.... Az ilyen nevelés nem normális
2018. máj. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát ilyen helyesírású fiúktól én is félteném a gyerekemet.
2018. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se engedték a szüleim de nekem úgy hogy csak nyáron lehetett telom ilyen korban de én egy fiúval úgy oldottam meg hogy volt egy felesleges telefonjuk és azt kölcsönbe kaptam és így tudtunk beszélgetni ezt nem tudom hogy te mennyire tudnád megoldani meg én megkérném a szüleim hogy a lany/srác szüleivel -beszélgessen mert nagyon nem jó hogy csak szombaton engedik ki meg ha suliba jár akkor a többi barátjával se találkozhat szóval a szüleivel is komolyan el kéne beszélgetni
2018. máj. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Engem is "bezártak" gyerekkoromban, mégsem lett semmi defektem. Sok tini lázad a szülők döntései ellen, majd később visszagondolva meglátják, hogy volt benne ráció.

Nem tudod meglátogatni és elhívni sétálni / bicajozni? Postán levelet küldeni? Tudom, manapság már nem divat, de az is egy módja a kommunikációnak. Vagy ha bemutatkoznál a szüleinek, lehet többször is "kingednék" veled a lányukat.

2018. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. máj. 15. 03:45
 7/7 anonim válasza:
3-as xDD
2018. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!