Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viseljem el azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el azt, hogy magasról teszik rám?

Figyelt kérdés

Igazából egyáltalán nem értem a lányt. Mindennap máshogy viselkedik velem. Van, hogy egésznap keres, ír,áradozik, hogy szeret és utána pedig mintha nem is ismerne több napon keresztül le sem sz*rja a fejem. Még akkor is ha írok neki, hogy hogy van, stb, és egyszerűen csak letudja minél rövidebben a beszélgetést és nemtudok mit kezdeni vele. Aztmondja, hogy nincs más fiú a képben, de én nem tudok neki hinni, másképp miért csinálna ilyet?

Ha megkérdezem, hogy mi a baja akkor még én vagyok a rossz ember meg a paranoiás. Együtt voltunk nagyon rövid időre, de mivel még koraivolt szakitottunk. De bevallotta, hogy szeret ezért sem tudom hova tenni a dolgot, mit tegyek hogy ne érdekeljen ez az egész már? Teljesen tönkre megyek lelkileg.

18/F


2018. márc. 31. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj nem figyelni rá, akkor úgyis felszínre kerülnek az igazi érzelmei. Hogyha tetszel neki, akkor nem fogja bírni, hogy nem foglalkozol vele, és bocsánatot fog kérni vagy változtat. Hogyha csak szórakozik veled, akkor különösebb jelek nélkül befejezi ezt a viselkedést. Sok sikert! :)
2018. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy hívják ? Velem is ugyanezt játsza egy. Lehet ugyanaz...
2018. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!