Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálják ezt egyes lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarusa kérdése:

Miért csinálják ezt egyes lányok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy fiú szerelmes egy lányba, és megtudja az a bizonyos lány, és a csaj utána bunkózik, flegmázik és már nem lesznek jóban? Pedig a fiú nem is közelített a lányhoz és nem is nyomult rá. Most éppen egy olyan lányról van szó aki nem járt soha sebkivel és egyenlőre nem is akar, illetve nem tetszik neki senki.
2018. márc. 29. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert fiatal és aszt hiszi magáról hogy ő a rámszesz leszármazottja.
2018. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretne senkit még maga mellé, de azért nem értem hogy miért bunkózik.
2018. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem az a szöszi tipus csak tényleg nagyon fáj hogy így bánt velem pedig én nem tettem smi olyat amivel megbánthattam.
2018. márc. 29. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányok általában ilyenek, letiltanak, elhordanak minden rossznak, aztán meg csodálkoznak h egy idő után már nem tetszenek neked. Akkor meg már hiába próbálják magukat visszahódítgatni.
2018. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogyan tudta meg ez a bizonyos lány? És honnan tudod, hogy nem tetszik neki senki?
2018. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!