Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha tetszik egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Aki az eggyel felettem lévő osztályba jár. Elég valószínű hogy én is tetszem neki meg jókat elszórakozunk stb...csak van egy lány osztálytársa akivel nagyon jó kapcsolatot ápol és bírom is a lányt meg van hogy ez a fiú poénból beszól neki és a lány oldalára állok. Na most ha én összejönnék a fiúval az nagy bunkóság lenne a lányra nézve?

2018. márc. 29. 20:14
 1/2 anonim válasza:
Attól függ. Lehet hogy kiskoruktol ismerik egymást azért ilyen barátságosak egymással. Hát járj utána aztám ha nem bírja a srácot akkor kezdeményezz
2018. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne bunkóság. Semmi sem igazolná, hogy neki is tetszene a fiú.
2018. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!