Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogyha fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha fel akarom kelteni egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már nagyon régóta tetszik... de igazából szerintem ő észre sem vesz engem... én próbáltam megfogadni ilyen: Légy önmagad, mosolyogj sokat... féle tanácsokat de őszintén ezekkel nagyon nem lehet felkelteni a fiúk figyelmét... tudom hogy elég hülyeség de mit lehetne csinálni? Ja és légyszi ne írjatok olyat hogy menjek oda hozzá mesztelenül😂

2018. márc. 28. 22:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá. Mosolyogj rá esetleg öleld meg és karold át, majd amikor átkaroltad egy erős mozdulattal dob át a hátára guggolj felé és egy rettenetesen nagy orbitális recsegős lukcsos fingot küldj fel az orrjárataiba. Egészen biztos fel fogod vele kelteni a figyelmét.
2018. márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szolj hozza. Szia, mizu?

Vagy irj ra facebookon

2018. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha egy fiu figyelmet ugy kell felkeltened az mar nem olyan jo... de igen szerintem is maximum odamesz hozza hogy miujsag beszelgetsz vele semmi extrat nem kellene tenned!
2018. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!