Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. A barátai mindig olyanokat mondanak amikor látnak, hogy " *név* gyere ki, itt a csajod". Vagy " *név*- nek a nője". Vagy van olyan is hogy majdnem kiabálva mondják a nevét azért, hogy halljam. Elmondtam neki hogy tetszik, de ő semmit sem mondott. Egyszer háttal álltam neki és amikor megfordultam láttam hogy a barátjának vigyorgott amikor észrevette hogy őt nézem. Vagy volt olyan is hogy meglökték felém. Vagy amikor a szemébe nézek és nagyon közel vagyok hozzá olyan mintha teljesen elveszne és mélyen a szemembe néz. Ez minden nap így megy. Teljesen eltér a viselkedése attól amit mond. Szerintetek akkor most mi van? Nagyon össze vagyok zavarodva .

2018. márc. 29. 14:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én értem hogy itt mindenki szabadon leírhatja a véleményét, de arra nem gondoltok hogy ilyen köcsög, szemét viselkedéssel sokat nem fogtok elérni senkinél? Ha valamit akartok mondani az oké, de lehet szépen is fogalmazni. Nem kell bunkó lenni. Lehet nincs lehetőség arra hogy ketten tudjuk megbeszélni ezt. De mindegy. Ha a bunkózástól jóbban érzitek magatokat akkor csak tessék...
2018. márc. 30. 00:16
 12/13 anonim válasza:
Konkrétan kérdezd meg tőle hogy tetszel e neki kicsit nyomulj is ha ugy is leráz akkor hagyd abbol nem lesz semmi vagyis most még biztos nem de lehet később igen. Pl felfogja mit akarsz gondolkodik rajta es lehet lesz valami csak légy bátor ha nem jön be akkor jó lehet gáznak tünik és talán az is de idővel nem lesz az . Többet nyersz így mintha csak hagynád lesz ami lesz módon. Ha mégse jon be akkor meg idővel el lesz ez felejtve (tapasztalat igaz en fiú vagyok de nekem bejött és még most is együtt vagyunk)
2018. márc. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11: itt senki nem volt bunkó,de gondolom az én válaszom (9) nem tetszett. Nem tetszett,hogy nem írtam le X-edik alkalommal,hogy jajj, menj oda hozzá, meg tapadj rá és kérdezd meg, össze jönne-e veled?

16-18 évesek lehettek, mégis mi kivetni való van abban,hogy viselkedjetek érettebben? Lökdösődés, meg habozás,hogy nem tetszel neki (lehet,hogy tényleg nem,és?),ebből már rég ki kellett volna nőni. Ha nem meri bevallani és egy nyuszi, akkor mi a kérdés? Keress egy olyat, aki legalább azt el meri mondani,hogy tetszel neki. Erre az őszinte határozottságra már fel lehet(ne) nézni,de erre nem.

Éredj meg egy párkapcsolatra,mert ha ezt a tyutyimutyi viselkedést találod te vonzónak, akkor mi a francot fogsz te egy párkapcsolattal kezdeni, ill. milyen szintű érett gondolkodást várjanak tőled? Ehhez erre van szükség. Ne folytasd tovább,ezt a gyerekes játékot, mert egyikőtöket sem lehet komolyan venni,ha tetszik,ha nem.

2018. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!