Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. A barátai mindig olyanokat mondanak amikor látnak, hogy " *név* gyere ki, itt a csajod". Vagy " *név*- nek a nője". Vagy van olyan is hogy majdnem kiabálva mondják a nevét azért, hogy halljam. Elmondtam neki hogy tetszik, de ő semmit sem mondott. Egyszer háttal álltam neki és amikor megfordultam láttam hogy a barátjának vigyorgott amikor észrevette hogy őt nézem. Vagy volt olyan is hogy meglökték felém. Vagy amikor a szemébe nézek és nagyon közel vagyok hozzá olyan mintha teljesen elveszne és mélyen a szemembe néz. Ez minden nap így megy. Teljesen eltér a viselkedése attól amit mond. Szerintetek akkor most mi van? Nagyon össze vagyok zavarodva .

2018. márc. 29. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondtam neki hogy tetszik, de ő semmit sem mondott."

Ha nem képes tenni érted, vagy csak annyit mondani hogy "te is tetszel" akkor nem érdemes vele foglalkozni. Valószínű a barátai miatt nem mer lépni sem, szóval felesleges agyalnod rajta... tipikus az akinek fontosabb a barátai mint egy lány. Nyuszi a srác.

2018. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ovisok vagytok és nem meri felvállalni, amit érez, vagy amit akar. Viszont valószínűleg neki is tetszel, de ezt magának is nehezen vallaná be, nemhogy neked...
2018. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy csak úgy mellékesen tizedikes vagyok, ő meg tizenegyedikes. :))
2018. márc. 29. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Az viszont elég gáz, ha tizedikesek létetekre ilyen szinten vagytok....
2018. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam,de lehet, csak szórakoznak veled.

De az is lehet, hogy csak fél kimutatni az érzéseit:)

2018. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez az egész. Nem volt még barátom és nem vagyok annyira tapasztalt ilyen téren. Oda jutottunk hogy az én osztálytársaim is van amikor úgy random szóba hozzák Őt, nem csak az ő barátai...
2018. márc. 29. 16:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Direkt hozzák szóba, hogy mindkettőtöknek szarabb legyen. Ha nem léptek a dologban, addig fog menni ez a cukkolás, míg egyikőtök el nem megy a suliból. Ezért ne mondd el másnak, hogy mi van... Ha a srác ennyire mulya még 11-es korában akkor egy dolgot tehetsz: felejtsd el! 11-es korukban a fiúk már tudják, mit csináljanak...
2018. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogy lépjünk? Annyiszor mondtuk már hogy fejezzék be. Min kéne változtatni?
2018. márc. 29. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:

10-es és 11-es?

Én kb. hetedik osztályosokra gondoltam, és rátok nézve elég szánalmas.

Hallod, egy érrtlen kislány vagy ő pedig egy éretlen kisfiú, a viselkedésetek alapján. Légy egy fokkal érettebb,és hagyd ott a pi...ába, és keress egy valamire való srácot, miközben fejleszted magad, mert amígy ezen az általános iskolás szinten állsz, addig benned senki nem fogja meglátni a potenciális partnert, maximum szexre.

2018. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Hogy lépjünk? kérdésed előtti válaszoló vagyok. Mondjuk rendezzétek le egymás között a dolgot: lehet-e belőle vmi vagy hagyjátok a fenébe. Beszéljétek meg együtt a dolgokat. Az talán segít. Amúgy javarészt egyetértek az előttem levővel.


Jut eszembe, kezeteket ne fogjuk esetleg?

2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!