Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem?! Vagy csak barátcság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem?! Vagy csak barátcság?

Figyelt kérdés

Az a helyzet adodott hogy van egy fiu aki szeptemberbe elhivott setalni de nekem mas dolgom akadt (csaladi problèma) ès nem tudtam elmenni.. Ès olyan december korul nagyon szerelmes lettem belè.. Beszèlünk de facen nem ir vissza. Ès háth a lènyeg mèg annyi hogy szemezünk es mind a 2 full vorosek vagyunk ha egymasra kell nezni.. Mit csinaljak?

Jahh es meg annyi hogy mas lany cirogadtja a vallat es az egyik baratnom kegkerdezte es annyit mondott hogy : Isten őrizz.. Most mit csinaljak?


2018. márc. 28. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább helyesírási szótár.
2018. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeptember, Október, November, December, Január, Február, Március...

7 hónap alatt nem sikerült megfelelő időpontot találni sétálásra? Akkor mégis miről beszélünk?

2018. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2est adom
2018. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baráccsák
2018. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hejesirásodismijen
2018. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem azért szokott kipirosodni, mert eszébe jut a helyesírásod...
2018. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!