Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek ezt az exem iránt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ezt az exem iránt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy több mint egy éve van kapcsolatom. Ez egy +200 kilóméteres távkapcsolat, ami általában havi 1 találkozót jelent.

Nem igazán jövök ki a barátommal. Nagyon sokat veszekszünk.

Ellenben az exbarátommal nagyon sokat nevetünk és tök jól kijövünk. Nem érzem, hogy testileg vonzana az exem.

Csak ha az exemmel találkozok akkor miután hazamegyek, mindig nagyon jó kedvem van és jó érzés van a mellkasomban.

A bárátommal való találkozás után meg nem érzem magamat feltöltődve pozitiv energiával.


Ez miért van? Nyilvan nem vagyok szerelmed az exembe, elvégre nem tetszik nekem.

Szerintetek ez miért van? Csak szimplán vele jobban kijövök?



2018. márc. 28. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudat alatt még szereted őt. Az, hogy most nem vonzódsz hozzá, vagy szerinted nem tetszik neked attól még szeretheted.


A távolság nagyon befolyásolja a kapcsolatotokat, ugyanis havi 1 találkozó nagyon kevés. Ez az a kategória, hogy együtt vagyunk, de nem is emlékszek már rád majdnem. 2 hetente legalább egy teljes napot jó lenne együtt tölteni.


Viszont nagyon árulkodó jel, hogy a barátoddal való találkozás után nem töltődsz fel. Ugyanis ha szeretnéd és ő vonzana, ő lenne az igazi, ha így tetszik, akkor a tali utáni másik napon már a következőre vágynál és nagyon hiányozna a jelenléte. A sok vita is a távolság miatt lehet, tapasztalatból annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy a vitákat neten nem lehet és nem is érdemes orvosolni, személyesen kell. Sőtt vitázni is jobb személyesen, mert látod a testi reakciókat is, a mimikát stb. Hamarabb lehet megoldani egy vitát és véglegesen le is lehet azt zárni.


Szerintem a jelenlegi kapcsolatodban nem érzed magad jól a távolság és a nem összepasszolás miatt. vannak hullámvölgyek, de szerintem ez nálad nem az. A volt barátod viszont még mindig különleges számodra, és jól el vagy vele. Ha a jelenlegivel valamikor esetleg szakítasz, nem tartom kizártnak, hogy az exeddel újra összegyere. Én így látom.


Még annyit azért hozzáteszek, hogy szerintem nem tisztességes a jelenlegi barátoddal szemben az, hogy te a volt pasiddal találkozgatsz és beszélgetsz, főleg úgy, hogy még mindig megvan köztetek a szikra. Nekem olyan csaj nem kellene aki az exével ennyire jóba van. Nagyon idegesítő érzés lehet, szerencsére nincs ilyen gondom.

2018. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a zöld kéz.
2018. márc. 30. 01:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!