Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minek lehetne nevezni ezt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek lehetne nevezni ezt, amikor így érzek egy srác iránt?

Figyelt kérdés

3 éve láttam utoljára a fiút.De azelőtt több évig kb. 1-2 havonta megrendezett eseményeken láttam őt.Viszont ezeken az eseményeken én mindig előtte végeztem, szóval onnan ismerhette a nevem. Engem eleinte hidegen hagyott a srác, viszont közös csapat alkalmával egyszer dumáltunk kb. 2 szót összvissz. Aztán másik hónapban, mikor újra láttam,kacérkodtam vele: szexisen néztem rá,mikor elmentem előtte, utána vissza is fordultam, és láttam,hogy néz. Aztán rám köszönt és végül köszönőviszonyba kerültünk,egyszer oda is jött hozzám,de csak pár szóra volt idő. :(Ezután bárhol találkoztunk mindig összeakadt a tekintetünk, folyton elmosolyodtunk,ha egymásra néztünk. Többször éreztem,hogy figyel engem, még ha nem is volt közvetlen alkalom beszélni. Azonban néhány éve elköltözött,és én nem tudom őt feledni.Tudom a nevét,de akkoriban nem mertem bejelölni Facebookon, mert lány létemre szégyelltem volna rányomulni.Ma naponta követem a Facebook-oldalát,tisztára boldog leszek, ha látom őt egy-egy képen megjelölve. Azon események képeit is nézem,melyeken részt vesz, hogy láthassam, néhány képet le is töltök.Azt is megnézem,hogy mikor mit lájkolgat. Egy barátságos,rendkívül okos, intelligens fiúnak gondolom őt.Naponta, este,reggel mindig gondolok rá, elképzelem, hogy milyen volt mikor rám nézett,és milyen lenne,ha ma együtt lennénk. Komolyan,már arra is gondoltam, hogy milyen jó a suliban a székének,hogy mindennap ráül a srác. :D Mindent megtennék,hogy újra lássam,de még mindig nincs merszem ráírni Face-en,mert lehet,nyomulósnak tűnnék,és lehet,hogy csak bemagyarázom ezt a tetszés dolgot magamnak,és valójában csak barátkozni akart, nem akarom hogy összedőljön ez az illúzió, de szeretném őt nem "elveszíteni". Mi van velem? Normális ez?

17/L


2017. máj. 11. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

14/L

Tetszik neked☺ Lehet mondani, hogy fiatal vagyok ne pont én akarjak neked tanácsokat adni…de szerintem írj rá😉 Aki mer az nyer. Ez teljesen igaz, én ilyen fiatal létemre nem félek elmondani egy fiúnak ha terszik. Beszélgess vele sokat és egy idő után(1-2hónap) utalj rá, hogy bejön neked és az már fél siker. Sose feledd 50%esélyed mindig lesz. Soha ne add fel. Szorítok neked.😊

2017. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
teljesen egyetéertek az #1-essel. Nem igazán van veszteni valód, szóval legyél bátor ;)
2017. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!