Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit már nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit már nagyon régóta ismerek, de nem egyre jobban romlott a barátságunk mire a végére teljesen elromlott. Most újra barátok akarunk lenni, de nem érzem azt, h ezért ő mindent megtenne. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Ismer már 12éve. Még mindig osztálytársak vagyunk a gimiben is.

Kapott tőlem nőnapra egy kis ajándékot meg egy levelet Amiben leírtam, h újra akarok kezdeni.

Azt írta, h ő is így gondolja.

Újra elkezdtünk beszélgetni, irogatni, viccelődni egymással, stb..., de én úgy érzem ő nem tesz meg mindent azért, h legyen is ebből vmi. Mindig csak én írók neki. Nem értem mi van vele. Van, h nagyon kedves, néha meg olyan fura.

Mikor rólam van szó vagy olyan dologról amihez közöm van nagyon furán viselkedik, csöndben van.



2018. márc. 22. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

kérdezd meg miért ilyen veled

de szerintem jobb ha ezt hanyagolod

2018. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Talán komolyabban tisztáznod kéne vele kettesben. Őszintén beszéljétek meg, hogy ő tényleg szeretne többet tenni érte, vagy nem. Hogyha csak illemből írta azt, hogy ő is újra akarja kezdeni, az nem valami szép. Mondd meg neki, hogy nem látod a nyomát, nem látod hogy igyekezne annak ellenére, amit mondott neked erről és hogy miért van ez. Ha láthatóan nem érdekli és továbbra se tesz érte igazán, akkor jobb ha hagyod. Lehet hogy nehéz, de próbáld meg. Vagy tartsatok pár hét, pár hónap szünetet és aztán próbáljátok meg újra. Bár akkor már lehet, hogy kisebb lesz rá az esély.
2018. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!