Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy bejön nekem? 15/F

Figyelt kérdés

Most vagyok 8. osztályos és a lány aki tetszik ő is nyolcadikos.Jövöre ugye középiskolába megyünk de nem ugyanoda megyünk.Szóval nagyon bejön nekem.De nem merem ezt neki elmondani mert a lánybarátai nagyon pletykásak.Suli után pedig kb. egy óráig szokott a barátaival beszélgetni szóval nincs sok idő arra hogy elmondjam neki.De nagyon félek attól hogy a barátai leégetnek az egész osztály előtt.

Valaki tud valami lehetséges variáciot?


A válaszokat előre köszönöm



2018. márc. 20. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Dettó, csak én lány vagyok és 14, de ugyanúgy 8.-os, nem ugyanott tanulunk tovább szóval...
2018. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2018. márc. 20. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Valakinek még valami ötlete?
2018. márc. 20. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

(Az olyanok, mint az egyes nem tudom, hogy minek írnak ide, amikor érdemben semmit nem tesznek hozzá a kérdéshez.)


A legjobb módszer arra, hogy szerelmet vallj, a szerelmes levél. Írsz (KÉZZEL!!!!) valami olyat, ami szívből jön. Őszintén papírra veted a gondolataidat. Nem csöpögős verseket másolgatsz rá, hanem azt, amit tényleg érzel. Aláírod és bedobod a postaládájába, vagy ha nem tudod, hogy hol lakik, akkor belecsempészed a táskájába. Másnap garantáltan választ kapsz mindenre. :-)

2018. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. márc. 21. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!