Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor vagy hogyan mondjam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Mikor vagy hogyan mondjam meg neki hogy nagyon bejön nekem? 15/F

Figyelt kérdés
A koromhoz képest régóta ismerem őt 4-5 éve és csak fél évvel idősebb nálam, ilyen erős érzelmeket egy lány iránt még nem éreztem de tényleg folyton azon kapom magam hogy rágondolok, vagy a képeit nézem, reggel rögtön az az első hogy megnézem a képeit este pedig ez az utolsó dolgom lefekvés előtt. Csak hát nem tudom hogy van-e barátja, a félév az úgy van megköztünk hogy nem járunk egy osztályba így nem tudok vele sokat beszélni de suliidőszakban reggelente mindig köszönünk egymásnak mert egy faluban lakunk. Még sosem volt barátnőm de már voltak viszonzatlan próbálkozásaim amik legalább adtak némi tapasztalot de nem eleget. Elhívnám szívesen egy találkozásra kettesben csak az nagyon fura lenne mert nem beszélünk sokat de ismerjük egymást személyesen.

2017. aug. 11. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Küldj képet magadról priviben és megmondom változtass e valamin.

Aztán adok tanácsokat hogy mikor hol mondd el neki.

16/l

2017. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy mint az első
2017. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok a privire, szerintem csak add önmagad , ne goondokkozz.

Ha tényleg tetszik , akkor hívd el valahova sétálni , a többi meg majd jön magától. Vagy elsőnek beszélgess vele többet facebookon , ha élőben nincs rá lehetőséged vagy félsz.

Egy idő után ott is éreznéd hogy akar e veled beszélni és ha úgy van akkor elhívod valahova. Addigra mar ugy is megismeritek valamennyire egymast.

2017. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen itt kezdődnek a problémák, nem tudom miről beszéljek vele mert mindig úgy vagyok vele hogy jó összeszedem magam és beszélek vele de miről? -merül fel a kérdés
2017. aug. 11. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy mint az elő küldj képet és segitek min változtas mit beszélj vele (privibe küldj)
2017. aug. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!