Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi vesztes (lúzer)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vesztes (lúzer) vagyok? Ki vagyok-e égve szexuálisan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nálam mindig csak negatív tapasztalatok voltak a szerelem kapcsán. Már óvoda óta próbálkozok a szerelemmel rengeteg lány lélekmeghódítási kíserleteivel. De egyse sikerült, mindegyik elfutott, s többet nem akartak hozzám szólni. Most gólyás gimisként is van egy szerelmem, de már őt lassan keríteném be, de a viselkedését és a szemét vizsgálva szerintem már ott is elrontottam. Szerelmi csalódottságomban pedig már szeretnék szexelni a nagynénimmel és/vagy a pszichológusommal. Szóval a szerelmi életem romokban hever. Mit változtassak, ha a jelenlegi szerelmem viszonozza a szerelmemet iránta? 15/F

2018. márc. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy csak kamu. Ha ez így igaz, akkor nagyon rosszul gondolkodsz ezekről a dolgokról, nem is csoda, ha elijeszted a lányokat...
2018. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod, tényleg ki leszel égve. Egyszerűen csak kanos vagy, de a szexhez több érettség kell, különben nem tudod meg soha, hogy mi értelme van.
2018. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak igaza van.


Figyeld nagyon fiatal vagy még, és ostoba de nyugi 10 év múlva már sokkal okosabb leszel!


Egy lánynak a lelkéhez törődésen keresztül vezet az út, ha azt akarod hogy szeressen törődni kell vele!


Ami nem azt jelenti, hogy csak b**ogatom...unalmas is lenne hidd el nekem, ha csak dugnád a lányt egy időután!


Olyan mint egy jó kocsi, azzal is törődni kell hogy hozzád hálás legyen tetszik-nem tetszik és ez oda vissza megy.


Ha te adsz törődést egy lánynak meghálálja, nem dumálni kell hogy mit teszel MAJD megérte hanem megtenni leszarni mi lesz a következménye...nem megsértődni ha negativ, de amúgy nem lesz negativ ha leszarod a következményét :D csak azért tudd, hogy hol a határ ne add oda azt a dolgot amire neked is szükséged van (ez bármire vonatkozik, érzelemre is).


Ne hazudj, hanem őszintén mond meg mit akarsz tőle nem kell keriteni.


Nem kell szerelmes szöveg, ha megakarod dugni ird meg inkább azt!


Még az is jobb mint, hogy hazudsz elöbb megfogod dugni hidd el nekem ha őszintén bevallod mit akarsz.



Ha meg azt akarod,hogy szeressenek akkor GONDOSKODJ!


Fiatalon mint te én is leszartam a következményeket, csak dugni akartam...ha csak azt akarsz ne udvarolj hanem fogd meg és dugd meg :D határozottan, a buta úgyis hagyni fogja mivel azt sem tudja miről beszélsz amikor az érzelmeidet tárod fel.


Ha meg szeretetet akarsz akkor se tárd fel az érzelmeid, hanem csak gondoskodj.


Vidd el ide oda fizesd ki neki te vagy a férfi (viszont tudd, hogy hol a határ) ő is vissza fogja adni hidd el nekem. Viszont ha nem azt meg hamar vedd észre, és hamar küld akkor el :)


Ennyi túlreagálsz mindent, de nyugi mással is előfordul sokszor van ez,járj többet emberek közé, beszélgess nem lesz időd gondolkodni, csajozz, ne ragadj le egyből egynél ismerkedj!


25f

2018. márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%
"Szerelmi csalódottságomban pedig már szeretnék szexelni a nagynénimmel és/vagy a pszichológusommal." József Attila, te vagy az? 😂
2018. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze hogy ki
2018. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!