Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk a csajjal. Egyszer átvert avval hogy szeret, nem tudta mit érez. Most se tudja eldönteni hogy mit érez irántam. Nem taliztunk sokszor. Többnyire neten beszéltünk. Múltkor véletlen összefutottunk és megölelt. Természetesen visszaöleltem. (Nem szokott senkit megölelni.)És elsétált.

Utána irtam neki Instán.

Én:Hiányzik az ölelésed.

Csaj:Nem birtam ki hogy ne öleljelek meg. Mert ezt nagyon rég vártad, és csak úgy jött. És tudod hogy ez igy nem jo. Igy kérlek, csak köszönjünk egymásnak. Majd később beszélünk. Igérem.

Én:Én csak azt szeretném megtudni hogy szeretnél-e valamit tőlem. Mert felesleges hónapokat várni. Ha kell én napok alatt túlteszem magam ezen a dolgon. És maradunk legjobb barátok.

Csaj: Napok alatt ez nem fog menni, most egyenlőre legyen ez, ami most van.

Én:De most mi van köztünk?

Csaj:Semmi

Én:És meddig szeretnéd hogy igy legyen?

Csaj: Egyenlőre.

Én:És nem gondolod hogy kéne talizni? Kerüljünk egy kicsit közelebb egymáshoz. Én nem kényszeritelek.

Csaj: Majd. Most térre van szükségem. Érted?

Én: Jó!

(a csaj elmondta Vikinek hogy tetszem neki. Ő ezt szépen elmondta nekem.)

Ez a beszélgetés tegnap történt. Ma suliba megyek ki az udvarra beszélgetni a spanokkal. Ott állok a pályán 5-6 haverral. Észrevettem hogy ott ül a csaj a lócán Nórával. tőlem 15 méterre. Háttal ült nekem. És képzeljétek el le se akarta rólam venni a szemét. Folyton hátrafordult hogy megbámuljon. Most akkor mit is akar tőlem a csaj? :DD



2018. márc. 14. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Akar tõled, de mivel nem akarja könnyen adni magát ezért ezt csinálja.

Szerintem jól teszi:D

Szóval azt akarja, hogy még foglalkozz vele, ne hamarkodjátok el a dolgot szerintem ezt akarja sugalni.

2018. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!