Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek válaszolna nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek válaszolna nekem Kristian Kostov?

Figyelt kérdés
15-én lesz a szülinapja és gondolkodom hogy írok neki instán szerintetek észrevenné? és válaszolna szerintetek nekem?

2018. márc. 13. 15:53
 1/4 anonim válasza:
80%
Nem lenne célszerűbb a környezetedben párt választanod? :)
2018. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül meg írna neki vagy ezer ember, szerintem nem fogja végigválaszolgatni mindet.
2018. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Drága #1-es válaszoló! Már bocs, de ennek mi köze ahhoz, amit kérdezett? Egy szóval sem említette, hogy szerelmes belé, vagy valami. Egyszerűen szeretne írni neki egy felköszöntő levelet, nem tudom hogyan szűrted ezt le.

Szóval kicsit gondolkodj, mielőtt írsz!

Kösz, plussz! 😆

2018. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
#3 Tini párkapcsolatok--> szerelem???
2018. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!