Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kristian Kostov szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kristian Kostov szerintetek jol nez ki? Nektek mennyire jonnek be a felig azsia veru, magas vekony fiuk?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz, csak nagyon kisfiús arca van.
2017. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aranyos, de nem jön be.
2017. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be.
2017. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aranyos,de túl vézna...nem nagy szám,nem tudom mit vannak ugy oda érte,még picit csonka is. Viszont a vonásai szépek amugy.
2017. júl. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, a félázsiaiak tudnak nagyon helyesek lenni. Az európai testalkat, szemforma lehet, hogy szerencsésebb, de Európában nagy a kilengés, és rengeteg a lóképű, össze-vissza irányban nyomott, nyújtott, fura, krumplifejű ember. Az ázsiai arcvonások szerintem sokkal jobban el vannak találva, és mindenképpen kellemesebbé tesznek egy európai arcot, ha jutott abból valamennyi bele.


Egy fogszabályzás ráférne a tökéletesség kedvéért, mert tényleg elég helyes fiú, meg tehetséges, sok sikert kívánok neki!


(Igazából ő nem félázsiai, hanem negyedázsiai, mert a kazakok eleve félázsiaiak, hordoznak egy 40% európai vért, tehát, ha a lottósorsolás úgy adja ki, a gyereken akár semmi mongolság nem látszik. Ahogy pl. kinézetre ő se tűnik kakkuktojásnak a többi balkáni ember között, azt elárulom. Egy valódi félázsiai azért még kitűnne.)

2017. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!