Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14-15 éves lányok! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Nektek bejön ha egy fiú magas? Illetve, elég a lányoknak ha a szöveged jó illetve kedves vagy (meg azért normálisan is nézel ki)?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Magas, jóképű, jódumájú, vastag bukszájú, kigyúrt, bunkó. Kb Ennyi kell a mai lányoknak.
2017. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen magas *.*
2017. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
186cm 14/F
2017. jan. 6. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es nem igaz, amit állítasz, a lányok persze odakapják egy esztétikusan izmos testre, de nem mindenkinek az kell véleményem szerint, ezért sem értem mikor valaki azt mondja, hogy xy helyes fiú miért egy ilyen átlagos lánnyal jár, mivan ha a srácnak a legszebb lányt jelenti az a lány az egész világon?? Ez csak alap emberi gonoszság és irigység, ami kilehetne írtani, csak magunkba kéne tekinteni.
2017. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Mostani ideál: magas, helyes, nagy faxszú, rámenős, bunkó, páwab*zi kell nekik
2017. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
71%

Szia,sajnos el kell szomorítsalak, hogy nem. :( képes voltam egy lánnyal foglalkozni több hónapon keresztül, ajándékot adtam neki, Segítettem neki suliba is , soha nem mondtam neki rosszat, és a többi lány szerint nem vagyok ronda. Sőt, páran mondták is hogy a magas fiúk tetszenek nekik (184cm vagyok)de az a lány rajtam kívűl más fiúkkal nem is beszélt. És semmi... elpocsékoltam több mint 2'honapot egy hálátlan r****cra... a másik lánnyal fele ennyit se törődtem, és mégis több szeretet látszik rajta. Azt ajánlom neked felejtsd el a csajozást, várd meg hogy téged keressenek, mert csak mind összetöri a szívedet... (mindent csak tapasztalatból, és ajánlásból mondtam, nem kell komolyan venni, ha nem értesz egyet,)

-15F

2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kedves 1-es! és a mai srácoknak mi kell, ha már itt tartunk?

jó segg, nagy mellek, 2 kiló smink (mert amúgy rá se néztek a lányokra), legyen mindig kapó egy kis tapizásra, és legyen annyira szőke hogy akármikor meg tudd fektetni... kb ennyi kell a mai pasiknak....

2017. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nagyon alacsony vagyok (150cm) így a nagyon magas srácok közelében kicsit kellemetlenül érzem magam. És szerintem nekik se túl jó, hogy folyton hajolgatniuk kell hozzám. :D Ennek ellenére a legtöbb barátom az átlagnál magasabb, úgyhogy ők hajolgassanak csak. :D De igazából én a humort tudom nagyon értékelni. (Nem minthogyha akarnék még bárkit is. Kicsit fiatalnak érzem magam egy kapcsolathoz.) Ha lehet egy kérdésem, mit értessz jó szöveg alatt? 14/l
2017. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a humort, bókokat stb.
2017. jan. 6. 21:54
 10/14 Chris Lux válasza:
Nekem nagyon tetszenek a magas fiuk. 15/L
2017. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!