Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Hát ja.. utoljára kb. 13 éves koromban voltam szerelmes egy gyönyörű, kedves,okos (visszatekintve ez a mai világban elégge ritka),elmondtam neki,hogy mit érzek iránta, aztán persze elutasított. Sikerült őt elfelejtenem, de azóta sem voltam szerelmes.Sok szép lányt ismerek, nagyon jól kijövök velük de semmi érzelmek barâátságon kívül. Mitől lehet ? Kérlek ne nézzetek hülyének xd
2018. márc. 12. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
De
2018. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj neki
2018. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mádár0218 ***** válasza:
De tudsz csak nem találtál olyat akit tudnál szeretni, velem is így volt, és van :D
2018. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy kis edit mert elfelejtettem odaírni hogy 16 éves fiú vagyok :D


És nagyon szépen koszonom a valaszokat minenkinek. Remelem tenyleg ugy van, ahogyan #3 irta. :D

2018. márc. 13. 12:41
 5/5 anonim válasza:
Tesóm én már öreg róka vagyok 23/F, de hidd el hogy rohadt szerencsés vagy. Akárhányszor szerelmes voltam életem során jó volt nagyon... de mindig mikor vége lett olyan fájdalmat éreztem amit nem tudok neked leírni. Mindig meg volt a lehetőségem a "lazább életmódra" nők terén, de csak 1x-2x éltem vele, bárcsak olyan lennék mint te tuti nem kéne partner. Az alkalmazkodás megkeseríti az embert, szép lassan lemond az személyiségi jegyeiről / kényelméről / vagyonáról a másik számára mert szereti őt, akkor is ha tudja pl hogy a másik csak kihasználja. Hidd el nem maradsz le semmiről, egy nap úgyis a te szívedet is kitépi egy szuka, legalább addig élvezd a függetlenséget és a szabadságot anélkül hogy egy másik ember mondaná meg mit tehetsz és milyen feltételekkel, meg mi tilos.
2018. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!