Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ráírjak most,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak most, vagy csak hétfőn, hogy ne tudja rögtön mindenki? Hiányzik.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit tavaly visszautasítottam, de most újra beleszerettem, azóta viszont csak egy-két mondatot beszéltünk.

Én szeretnék összejönni vele, de előtte újra ki kéne alakítani azt a fajta bizalmat, amit elvesztettem (összevesztünk miután visszautasítottam, egy hónap ismerkedés után). Most a szomszéd országban van a jégkorong csapattal, hétfőn reggelre érnek vissza.

Nagyon hiányzik, szeretnék vele újra beszélgetni, aludni sem tudok. De ha most ráírnék, nagy valószínűséggel egyből az osztálytársaim is megtudnák (ő nyolcadikos, én hetedikes vagyok, és tuti, mondaná az osztálytársaimnak, aki benne van a csapatban), nem akarok úgy visszamenni hétfőn, hogy mindenki tudja. Én szeretném az elején diszkrétebben kezelni, de jövő hétig nem bírom ki :D


Szerintetek?

14/l, ő is 14/f (fél évvel idősebb csak)


Gyors válaszokat szeretnék!!!



2018. márc. 10. 22:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Mit írjak egyáltalán?
2018. márc. 10. 22:35
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Személyesen mondd meg neki! Úgy jobb!
2018. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Személyesen mondd meg neki! Úgy jobb!
2018. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De csak beszélgetést szeretnék újra kezdeményezni. Nagy valószínűséggel amúgy van esélyem nála még mindig.


Ettől függetlenül köszi a gyors választ!

2018. márc. 10. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen
2018. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne írj rá.
2018. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 pontosabban miért ne?
2018. márc. 10. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert gyerek vagy és gyerekesen viselkedsz. Érzelmileg fel kell nőni egy kapcsolathoz.
2018. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!