Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak ha bántanak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha bántanak?

Figyelt kérdés
Van az osztályomba egy lány akiröl azt kell tudni hogy szép a bőre jó az alakja és elég híres a musical.ly nevű alkalmazáson. Sajnos engem az első pillanattól fogva bán mert az én bőröm pattanásos és miteszeres(igazából fogalmam sincs mi a baja velem semmi rosszat nem tettem ellene). Persze a fiúk többsége oda van érte mert hogy ő olyan szép meg tökéletes. Most már kezdi pár srác észrevenni hogy elég beképzlet ez a csaj de senki nem mer vele szembe fordulni. Nem mondja ki hangosan hogy nem bír de látszik rajta meg hazugságokat terjeszt a hátam mögött. Ezért már volt pár vitánk de természetesen amikor azt mondta nekem hogy ragyás akkor nem tudtam megszólalni ráadásul mindenki kinevetett. Segítsetek! Mit tegyek? 😭
2018. márc. 7. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek elég gonoszak tudnak lenne. Tudom, hogy nehéz, de nem szabad az ilyenekkel foglalkozni. Majd kinövik.
2018. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én ott röhögtem el magam, hogy elég híres musical.ly-n...XD gondolom akkó mekkora tehetség lehet XD
2018. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Küld ide hozzám és megölöm neked!:D

Utálom az ilyen csitri r*b*ncokat!


Jaj de várjunk! Szedd már össze magad, mégis ki a franc az, hogy egy elkényeztetett, kamu "híres" habi szép beképzelt csaj neked pattogjon?:D


Verd arcon ne legyél már ennyire nyámnyila jó hogy szekálnak b*szod.:D


22/L

2018. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha mégegyszer le ragyásoz akkor mond azt neki,higy "a pattanásaim el mulanak de te r*b@nc maradsz örökre"
2018. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat😉. 3-as válaszoló nem üthetem meg egy iskolába mert akkor én kerülök bajba (sajnos)😔

Hidd el már rég megtettem volna.

2018. márc. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!