Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na most akkor mitcsináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe hogy is mondjam... eléggé beleszerettem. Egy táncedzésről "ismertem" meg. És valamiféle jelet a fiú is mutatott arra, hogy esetleg ismerkedne. De az edzésnek vége, ahol megismerkedtün volna, ezért már csak szeptemberben találkozhatunk. Vagyis részemről. De mitcsináljak, hogy hamarabb megismerhessem? Nem szeretnék nyomulni és nem szeretném elijeszteni sem. Most az egyszer vagyok komolyan szerelmes. Nem szeretném elrontani.

2017. jún. 9. 20:24
 1/4 anonim válasza:
írj rá
2017. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a barátnőim azt mondják, hogy nem lenne jó ötlet ráírni, mert akkor a facebookos ismeretségnél kötnénk ki, ami valljuk be, nem a legjobb
2017. jún. 10. 10:49
 3/4 anonim válasza:

Az elején lehet, viszont ha nagyon élvezitek egymás társaságát szerintem nem lenne para, ha utalnál arra, hogy találkozzatok.

Semmi nyomulás.

Baráti találka.

Amúgy meg, ha nincs közös ismerősöd akit megkérhetnél, hogy na esetleg összehozhatnátok egy bandázást amibe ő is benne lehetne akkor max. csak a szerencsére bízhatod, ami általában nem túl kedvező.

Jobb lépni, mint egy helyben toporogni és várni a csodára nem?

2017. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal jobb. És van egy darab közös ismerősünk, aki mindent megtesz azért, hogy próbáljon minket úgy összehozni. De a lány szinte egész nyáron nem lesz itthon, ezért nem tudunk összehozni egy találkát sem.
2017. jún. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!