Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne ha elhívnám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha elhívnám?

Figyelt kérdés

Szóval a sulinkban 2 hét múlva lesz egy rendezvény ahova kellene embereket gyűjteni,és van egy srác aki nagyon tetszik de nem nagyon volt még lehetőségem megismerni,és arra gondoltam hogy meghívom csak az a bökkenő hogy még nem beszéltem vele egy szót se :( Facebookon meg nem lehet elérni

Elhívjam? Ha igen hogy? 16/l (A srác 21 éves)


2018. márc. 6. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát hogyha még sose beszéltetek, akkor kicsit furcsa lehet neki, de abból kiindulva, hogy Te 16 vagy, ő 21, és ugyanabba az iskolába jártok, csak arra tudok következtetni, hogy évet ismételt már egy párszor a csávó. Persze, nem ismerem, nem tudhatom, milyen a jelleme, de tapasztalatom szerint az ilyen „jó tanulók” egy kapcsolatban nem tudják komolyan venni a fiatalabb lányokat, pláne, hogy 5 év van köztetek.

Én ezeket rád nézve minden rosszindulat nélkül írom, mindössze a srác gyanús nekem egy kicsit. Nem szeretném, ha koppannál. Persze ha szeretnéd nyugodtan hívd el, kívánom, hogy ne legyen igazam, és együtt legyetek boldogok :)

2018. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érettségi utáni képzésen van :)
2018. márc. 6. 19:08
 3/4 Firedoom ***** válasza:
#1 teljesen realis a 21 es 16 egy iskolaban. En is raepulos kepzesen vagyok szakkozepben, bukas nelkul lassan 21 evesen, kisebb osztalyokban meg ugye jarnak 16 evesek.
2018. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, igazatok van, kiment a fejemből az ilyen képzések lehetősége.

Viszont akkor a látóköröm is változik, szóval szerintem semmi okod az aggodalomra, kedves Kérdező, egy próbát mindenképp megér, hívd el! Én drukkolok! :)

#1

2018. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!