Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Örülne ha most írnék neki és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne ha most írnék neki és elhívnám?

Figyelt kérdés

Egy lány kicsit haragszik rám mert nem nagyon nyitottam felé mostanában a suliban. Jóban vagyunk és úgy érzem akar valamit. Sokat szemezünk, beszélünk, megölel, hozzámér. Ha ma írnék neki, hogy talizzunk, annak örülne vagy most mérges rám és nem akarna találkozni?

Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f



2017. febr. 10. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
megmondom a tuti apukám, nem nem örülne neki, menjél bőgni a sarokba!
2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hívd el,és ha téged is érdekel,akkor figyelj rá jobban,ne tojd le.
2017. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Miért idegen emberektől vársz ilyesmire választ? Mi nem tudjuk. CSAk a lány tudja.

Szerintem ezért hülyeség haragudni, maximum "durcázik", ami éretlen dolog (de nem személyeskedésből), viszont ha tetszel neki akkor valószínűleg örülne neki. Kérdezd meg, nem veszíthetsz semmit.


19/L

2017. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseket sosem értettem... Az alapján amit írsz tuti bejössz neki, akkor meg hogyan tudnál mellélőni? Persze írj neki! :D
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!