Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adjam fel a reményt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a reményt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.Soha nem csókolóztam és barátom se volt soha.

Senki nem közeledett még felém.

Nem tudom milyen mikor törődik és szeret valaki.

Az arcom átlagosnak mondanám, viszont az utóbbi 2 évben felszedtem pár kilót.Ez a baj?Fiúk egyáltalán nem találtok vonzónak egy ducibb lányt?

Ha lefogyok észre vesz majd valaki?

Annyira vágyom már valaki szeretetére.

Viszont bennem van az, hogy mi van ha egy szemét srácot fogok ki egyszer.Ha nem fog megérteni.Elég különc vagyok, és néha hülyének néznek.Lesz aki elfogad majd?Aki nem néz idiótának és szeret majd?

Lassan 18 éves leszek és itt állok reménytelenül.



2018. márc. 6. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod feladni a reményt.
2018. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy feladd, persze hogy lesz valaki, aki elfogad :) Most ez lehet, hogy őrültem fog hangzani, de én hiszek abban, hogy mindenkinek -neked is- van egy hozzáillő párja, akit meg fog találni.
2018. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ár most fel akarod adni? Előtted az élet, bazki!

Tudod, az élet minden területére igaz; az egyiknek sikerül, a másik feladja. És ezt jól értsd! Annak sikerül, aki nem adja fel, hanem próbálkozik. Ha íg nem megy, akkor úgy, ha úgy sem akkor amúgy. Mint amikor járni tanultál. Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél, és tádámmmm! Sikerült!

2018. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az átlagos/vékonykább lányokat szeretem, de ez ne lohassza le a kedved, mindenkinek más jön be:)


Az pedig hogy 17 évesen nem csókolóztál meg nem volt kapcsolatod szintén.

Nekem fiúként 19 évesen volt az első. Én sem paráztam túl, szóval majd lesz valahogy. Felesleges ezt túl aggódni.

Mindennek megvan a helye és az ideje:)

2018. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy epp most nem tetszel senkinek?
2018. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megtalál a szerelem:)
2018. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld tök fölöslegesen agyalsz ezen a szerelem akkor jön amikor a legkevésbé számítasz rá ❤️

Simán letudsz dobni pár kilót én is hirtelen híztam 7 kg-ot, de akaraterővel és odafigyeléssel visszafogytam a normál súlyomra. De magadért tedd ne másért, hogy neked jó legyen. A fiúk majd csak úgy jönni fognak és menni.

Sok sikert 😀👌


16/L

2018. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 éves vagy,még nagyon fiatal. Olyan 36 évesen már kezdhetsz aggódni. Amúgy éppenséggel föl is adhatod; lehet, hogy pont akkor fog majd betoppanni valaki, ha nem görcsölsz rá annyira. Ha nem görcsölsz, sokkal jobb lesz a kisugárzásod is, tehát lehet, hogy tényleg jobb, hogyha elengeded ezt a dolgot, és akkor majd jön magától. Amúgy a ducikat is szeretik a pasik. Van, hogy jobban is tetszik nekik, mint egy nagyon kis vékonyka. Van pl egy jó nehéz barátnőm, és neki is van pasija, imádják egymást. A pasinak normális alkata van.
2018. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Szívesen bevezetnélek a boldogság világába!
2018. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!