Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adjam fel a reményt vagy...

Adjam fel a reményt vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensesem.. Csináltam ma tesztet, de negatív lett.. Pár nap múlva ismételjem meg, vagy adjam fel a reménykedést? Nagyon szeretnénk már babát! Elég régóta próbálkozunk! Azt hittem most sikerült! De viszont fáj a mellem, a hasam görcsölget, olyan érzésem van, mintha most azonnal megjönne.. de semmi.. Egyszerüen nem tudom, hogy mit csináljak! :( Segítsetek!

2013. jan. 29. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem már kimutatná ha terhes lennél..de ne legyen igazam.
2013. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot és újból tesztelj. Nekem is 3héten keresztül meg volt az érzés hogy megjön nem is foglalkoztam vele csak akkor mikor rosszul lettem a kávé szagától akkor gondolkodtam el hogy nem jött meg. Addigra már 2hetet késett.30hkm
2013. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a kedvenc parfümömtől lettem rosszul.. Meg állandóan büdöset érzek! A hasam most pl szúr.. Pénteken megismételem ha addig semmi!
2013. jan. 29. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a helyzet?
2013. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. igaz egy hónappal később, de pozitívat teszteltem. Voltam 2x uh-n, de az orvos csak üres petezsákot lát. :(
2013. márc. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!