Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány, oda jár edzeni ahova Én, nagyon tetszik, de sajnos személyesen nincs nagyon lehetôség beszélgetni, mert mindig személyi edzővel van. Facebookon beszélgettünk párszor, de elég sokszor volt, hogy csak később írt vissza. Amikor elhívtam valahova azt mondta, hogy majd meglátja. Tegnap a haverom hülyeségből ráírt és megkérdezte, hogy tetszem e neki, és azt mondta, hogy bír, meg kedves vagyok. Szerintetek érdemes még beszélni vele? Van esélyem? Hogyan tudnám rávenni, hogy folyamatos legyen a beszélgetés, és ne az legyen, hogy később ír vissza?
2018. márc. 5. 21:46
 1/1 Mészöly Milán válasza:
Helo velem ugyan ez volt,volt egy csaj irogattunk 2 hetig kedves volt stb.mikor ra kerdeztem lehet-e koztunk valami finoman vissza utasitott.Lehet csak nem akar meg bantani de szerintem latod a valaszain.Ha semlegesen valaszol erdektelenul nem kezdemenyez temat o mindig csak valaszol toled nem kerdez,nem erdeklodik irantad valoszinuleg nem erdekled :P de amig nem utasitt vissza minden kep probalkoznek.Egy jo tanacs ne irj neki minden nap ne valaszolj azonnal es ha tetszel neki ugy is irni fog mivel akarja hogy foglalkozz vele.Sok sikert! :) 17/f
2018. márc. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!