Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a szokásos beleszerettem-az-osztálytársamba típusú kérdésnek hangzik, és az az igazság hogy igazából az is.

Mindig is nagyon ellene voltam, hogy osztálytárssal kavarjak, és nem is terveztem, amíg ezzel a sráccal nem találkoztam. Az a tipikus csajozós fajta, sokadik barátnőjén van túl, viszont közülük csak az utolsó volt komolyabb kapcsolat (6 hónapig voltak együtt és nagyon szerelmes volt a srác). Amióta szingli folyamatosan kapja az üzeneteket különböző hölgyeményektől, akikről gyakran azt sem tudja honnan ismeri. Rendre el is megy velük találkozgatni, s bár előszeretettel hangoztatja, hogy a fél világot végigdugná ha tehetné, mindig lekoptatja a lányokat mielőtt a dolog addig juthatna. A személyisége eleve elég flörtölős, így nem gondoltam sokat róla amikor először kezdett velem máshogy viselkedni. Elkezdett elhivogatni kávét venni szünetekben, kikísérni cigizni, hogy töltsük kettesben a lyukasóráinkat (gyakran náluk, mivel a suli közelében laknak). Úgy voltam vele, biztosan jó barátjának tart csak. Szívesen mesélgeti nekem a 'csajaival', hogy s mint áll, mindig pacsit kérve, amikor lekoptatja egyiküket, majd nagyba meséli, hogy eztán ki ír rá (fő oka amiért azt gondoltam, hogy csak barátként gondol rám). Aztán elkezdett féltékenykedni, amikor valaki, akivel előzetesen kavartam, vagy tudta róla, hogy érdeklem megközelített, vagy szóba hoztam. Elküldte őket azzal, hogy hangosan kijelentette, hogy ne hozzak pénzt, mert vesz nekem kaját meg kávét is, vagy ha látta hogy valami srácnak írok kikérdezett hogy most akkor összejövök e vele (mialatt óvatosan olvasta a beszélgetést), stb. Napközben gyakran néz rám, random hozzámér, hogy úgy meséljen el valami viccet, mikor rossz kedvem van aggódva néz, mered rám, s amikor ránézek felocsúdik és vág valami hülye pofát, hogy megnevetessen, stb. És még gyakran úgy beszél velem, hogy a számra mered végig, ha úgy tervezte ketten leszünk, de csapódnak hozzánk mások is, akkor idegesnek látszik és a földre mered. Sorolhatnám, hogy miket csinál, és szinte biztos vagyok benne, hogy őt is érdeklem, azonban nem tudom, hogy tegyek e valamit, vagy hagyjam hogy esetleg ő kezdeményezzen, mert nem vagyok a seggemen ülős fajta, csak most félek, hogy esetleg amiatt, hogy osztálytársak vagyunk, meg nagyon jó barátok elutasítana, arra meg rá menne a barátságunk. Szerintetek mit tegyek?


(sajnálom, hogy ilyen hosszan írtam, csak hát leakartam írni ami a fejemben van. Mondjuk lehet köze van a hosszának ahhoz is, hogy nincs ezt kivel kibeszélnem heheh)



2018. márc. 5. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem többet szeretne tőled,mint barátság. És ha úgy érzed nyugodtan lépj te,mert annál nincs rosszabb mint amikor egyik fél sem lép. :D
2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van még kérdésed nyugodtan írhatsz. :)
2018. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!