Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Örülne-e neki a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne-e neki a lány?

Figyelt kérdés

Ugye kozeleg a nonap!

Van egy lany aki nagyon tetszik es szinte minden heten tobb alkalommal talalkozunk is, sajnos a lany jelenleg nem erez tobbet mint barat, mert meg ki van a regi baratja miatt, de en viszont nagyon is tobbet erzek!

Szeretnek neki no napra egy csokor rozsat csinaltatni es oda adni neki, de nem tudom, hogy nem e vissza utasitja

Vagy ezzel el ilyesztem kicsit magamtol.

Nektek mi a velemenyetek?

17/f

16/l



2018. márc. 5. 19:57
 1/4 PntkGrt válasza:
Szerintem ez nagyon cuki dolog és minden lány örülne neki...
2018. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én biztosan nem utasítanám vissza és tényleg mindenki örül neki ha megajándékozzák :D Szerintem nem fogja visszautasítani ez is kifejezi azt, hogy nagyon is törődsz vele.
2018. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ugye kÖzeleg a nőnap!

Van egy lÁny aki nagyon tetszík És szinte minden héten tÖbb alkalommal talÁlkozunk is, sajnos a lÁny gyelenleg nem Érez tÓbbet mint Bárátság, mert meg ki van a öreg szamuráj barácsa miatt, de énmagam viszont nagyon is tobbet éreznék benne!

Szeretnek neki no (magyarul nem) napra egy csokor Rőzset csinaltatni es oda adni neki beléje, de nem tudom, hogy neme-e vissza utasitja-e

nem-e sok az-e

Vagy ezzel el ilyesztem kicsit magamtol.

Nektek mi a velemenyetek?

kősz pussy

2018. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a régi barátjától várná, hogy felköszöntse, de mivel szakítottak így nem fog kapni semmit, és ott termesz te, aki gondolt rá, ez nagyon jól fog neki esni és lehet, hogy ezáltal be is adja a derekát.
2018. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!