Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nemtudom eldönteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nemtudom eldönteni hogy akarom-e? 19/F

Figyelt kérdés

Pár napja beszélgetek egy csajjal,meg is volt az első tali de képeken valahogy kicsit jobban nézett ki..Ő teljesen belém van esve viszont én nemtudom eldönteni hogy mi tévő legyek.

Kicsit más volt mint képeken,képen mintha szebb lett volna és talán mikor láttam ezért is "csalódhattam" mert nem erre számítottam vagy nemtudom..

Nekem rég volt már valakim és vágyom már a szerelemre viszont ha késöbb mégsem oké nem szeretném megbántani mert tényleg nagyon belém esett..

A másik probléma hogy támadt egy olyan érzésem hogy egyrészről azért sem tudom eldönteni mert félek hogy az ismeretségi köröm esetleg erről beszélnek majd vagy hogy megszólják..

Nemtudom eldönteni hogy akarom e őt vagy sem és kicsit félek attól is hogy esetleg engem szólnak meg vagy nem is tudom..

Igen első hallásra furcsa de úgy néz ki van ilyen,még sosem éreztem így.

Szóval kérdésem hogy mit csináljak?


2018. márc. 5. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mi honnan tudjuk, hogy TE miért nem tudod eldönteni? Ha te nem tudod, akkor majd más tudni fogja?
2018. márc. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2018. márc. 5. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy akarod-e őt, vagy sem. Viszont fontos, hogy ne az ismerőseid véleménye számítson. Ha szeretsz valakit / tetszik valaki, akkor magasról tegyél arra, hogy másnak mi a véleménye róla.
2018. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostanában jött rám ez a mások véleménye is érdekel dolog..Régen leszartam nemtudom mi lett..Köszi egyébként,ment a zöld pacsi!
2018. márc. 5. 01:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: ha felmerül ez a kérdés, akkor nem akarod. Szerintem nem tetszik neked. Az mindig egy jó teszt, ha elképzeled, végigsétálnál-e vele kézen fogva az utcán.
2018. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!