Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (több lent ) 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (több lent ) 16/L

Figyelt kérdés
Van egy sarác én tetszik nekem. Tegnap végre megcsókoltuk egymást (2 szer) és beszélgetünk meg minden. Nagyon teszik nekem, de tegnap majdnem végig barátokkal voltunk és nem beszélgettünk és félénk vagyok megkérdezni, hogy ő hogy lát minket. Mit tegyek? Milyen jelekre figyeljek?

2018. márc. 3. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy lány vagy és, hogy nem érted a fiúkat, de én azt hittem, hogy a csók egy univerzális jel a vonzalom kimutatására.....
2018. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsolókolt, akkor tetszel neki
2018. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de tetszek neki mint kaland, avgy mint barátnő?
2018. márc. 3. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül írok. Nem lenne egyszerűbb odaállni elé, és megkérdezni? Ha azt szeretné, hogy a barátnője legyél, már megérte, ha meg nem, akkor is, mert így nem vesztegeted rá az idődet. Nem volt még kapcsolatom, de biztos vagyok benne, hogy egy párkapcsolatban sokat számít a kommunikáció.


16/l

2018. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy kalandnak tekint, várj hogy Ő kezdeményezzen. 15/L
2018. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!