Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első puszi? Hol? Mikor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első puszi? Hol? Mikor?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel járunk kb. 2hete. Egy osztályba járunk, reggelente megöleljük egymást, nap végén hazakísér, megölel.... Már voltam a szüleinél is, meg ő az enyémeimnél.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy egyszerűen """kötelességem""" lenne már lassacskán megpuszilni, (((aki már átélte, tudja miről van szó)))

De nem tudom hogyan, vagy hol kellene...

Már voltunk 2x randizni is, vagy legalábbis olyasmi😂😄😄

!!!!!Csak értelmes válaszokat kérek!!!!!

Előre is köszi



2018. márc. 2. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem a fiú dolga hogy megpusziljon?:O

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá esetleg egy arcra puszit adhatsz neki miután mond valami cukit neked, vagy tesz valami kedveset pl. Haza kiser vagy nem tudom...

:)

De a szájra puszit tartogasd neki, az az ő dolga :) majd azt tudja mikor szeretné.:)

2018. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
😄😄😉 Köszi. Igen, arcrapuszira gondoltam😄
2018. márc. 2. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Huu az arcpuszi az iszonyat jó tud lenni!:D

Szerintem amikor megöleled, akkor nyugodtan adhatsz neki, de én lehet hogy várnék még egy kicsit, hogy ő kezdeményezzen:))


16l

2018. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
😄 köszönöm
2018. márc. 3. 09:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a jaras tenleg csak abbol all hogy egyutt jartok(setaltok) attol meg nem vagytok egyutt , de gondolom meg kiskoruak vagytok szoval tok cuki az egesz :)
2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5#

6.asoknak szerintem nagyon nem kell elmagyarázni a szerelmet...

Mi tényleg nagyon szeretjük egymást.

Köszi

2018. márc. 8. 21:35
 7/8 Kíváncsias válasza:
Az arcra puszira már itt lenne az idő. Kezdeményezheted te is, ez nagyon imponáló a fiúnak. 16/F
2018. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát, srácok Köszönöm....

😂😂😂😂😂😂😂 erre most mennyi az esély??😄😄😃

A barátom látta a kérdést, és nem volt neki nehéz kitalálnia😩😄😂😂

Szóval köszönöm az eddigi válaszokat, és csak hogy tudjátok, ma megpusziltuk egymást

2018. márc. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!