Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi is van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Az exem szakított velem Valentin napon, utána kiderült hogy azért szakított mert már pusztítóttam magam...igaza volt, meg mert már nem szeretett úgy


Na és most barátok vagyunk...extrákkal(van köztünk többezer km, szóval semmi sex, vagy ilyenek nyugi)...

Beszélünk nap mint nap, mondjuk egymásnak hogy szeretlek...

És a mai veszekedésünknél mondtam, hogy tudom hogy nincs semmi közömm hozzá, erre azt mondta van közöm hozzá és k*rvára el vagyok tévedve...


Szerelmes vagyok belé, mint látszik...

De van egy olyan érzésem hogy ő csak kihasznál/játszik velem...


Mert lehet csak féltékeny vagyok, de egy csaj megjelölte instagramon egy képen és hozzá szólt az exem sok szívecskével.

Én úgy könyörögtem hogy szóljon hozzá egy képemhez, hozzászólt de szívet nem kaptam -.-



Nektek mi a véleményetek? Előre is köszi



2018. márc. 1. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet, hogy nagyon nem fogsz szeretni, és ne vedd támadásnak, kérlek szépen. De nekem ez olyan szappanopera feeling. Ahogy írsz a helyzetről, az teljesen klisés. Most kérdezd meg magadtól, hogy mennyire volt ez tartalmas kapcsolat? Meg nyugodj le, a távkapcsolat amúgy is borotvaél. A magadat pusztítós rész nem vili, de annyi, hogy nem éri meg huzavonát játszani, hidd el nekem!
2018. márc. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem veszem támadásnak nyugi :)

Szappanopera? Hmm erre még nem gondoltam, de van benne valami...

Hát az az 1 hónap, mint ahogy fogalmaztál huzavona volt...volt benne jó, meg rossz is

Én nyugodt vagyok mostmár...és köszi

2018. márc. 1. 00:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Találkoztatok már?
2018. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nyáron találkozunk csak. Mivel a szülei nem nagyon engedik sehova..stb
2018. márc. 1. 00:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!