Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből az exem?

Figyelt kérdés
Szoval ugy egy éve jártam ezzel a lánnyal, nagyon szerettem, de mivel ez az első kapcsolatom volt, puha voltam megtenni baráti kötelegességeimet. példának okáért soha nem csókoltam meg, pedig már szinte kiálltott érte. Ez oda vezetett hogy szakított velem. Azóta másik suliba jár, és egy év után azt hittem elfelejtem, és készenállok egy új kapcsolatra rági hibáim nélkül. A baj az hogy akárhányszor meglátom úgy érzem még mindíg szeretem és vissza akarom kapni. Mit tegyek? Hogyan felejtsem el? 15/F

2018. febr. 2. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
régi*
2018. febr. 2. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en mindig azt mondom h az ido nagy mester ilyen helyzetben.

Igy voltam enis a te korodban.

Nem kell vele talalkozni beszelni, es lassan lassan elmulik es koncentralj egy masikra akinel nem koveted el a mult hibait. Es mikor elfelejted, a masik sokkal jobb lesz, mert mar tapasztaltabban allsz neki a dolgoknak. 21/f

2018. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen, amit tehetsz, ha nem tudott elmúlni egy év alatt. Én nem azt fogom mondani most, hogy lépj tovább, az idő segít, keress más. Mert talán tényleg ez a legjobb és legkönnyebb megoldás, de látom te nem ezt szeretnéd, ha eddig nem engedted el! :)


Próbáld meg, próbálj vele beszélni. 1 év alatt biztos picit érettebb lettél. Talán belátja a lány is, hogy neked ő tényleg fontos és készen állsz kijavítani a hibáidat. Próba, szerencse.


Ha elbuksz, akkor az újabb csalódással könnyebb lesz továbblépni, illetve a lelkiismereted sem marcangol szét, hogy hülye voltam, nem próbáltam meg legalább.


Hajrá tökösöm! :D


20/F

2018. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segíetek :)
2018. febr. 2. 23:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak mert nem akarom "visszasírni magam az exemhez" mert az olyan negatív dolognak hat
2018. febr. 3. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne visszasírd, hódítsd vissza.


Lehet miután sikerült, nem is fog kelleni neked igazán, de erre csak akkor kapsz választ.


Ne félj a kudarctól, lehet fájni fog, lehet térdre kényszerít majd, és úgy érzed majd vége, mert felállni lehetetlen. Ilyen tapasztalatokból, ha sikerül felállni és büszkén viselni a fájdalmat, akkor nagyon erős lehetsz és egyre jobb kapcsolataid lehetnek majd idővel :)

2018. febr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!