Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb fiú barátom szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb fiú barátom szerelmet fog vallani, mit mondjak majd neki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt barátilag, talán még járnék is vele, de abból szerintem semmi jó nem sülne ki, mivel nekem nem annyira tetszik, nem mondom, hogy csúny, mert nagyon menő stílusa van, jó a haja, izmosabb,de mégsem az esetem, és hozzám képest nagyon alacsony is. Én 168 cm vagyok, ő 160. Biztos emberektől tudom, hogy hétvégén szerelmet vall. Nem tudom mit akarok, mivel nem áll szándékomban elrontani a kapcsolatunkat. Évfolyamtársak vagyunk. Tudnátok adni ötleteket, hogy hogyan húzzam ki magam ebből, mit mondjak, vagy hogyan fejezzem majd ki magam? Nem akarok bunkó lenni,és elhülyéskedni, elröhögni,valami komoly választ szeretnék. 15/l

2018. jan. 25. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha van benne helyesírási hiba, vagy értelmetlennek tűnő szókapcsolat, nem néztem át az írásom.
2018. jan. 25. 14:28
 2/5 Harukoo ***** válasza:
Hát attól függ.. Hanyadikos vagy és a év vesztes a fiú vagy te?
2018. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ohh ha ilyen jól megy a jóslás akkor a holnap eurojacpot számait gyorsan mondd már el!

18F

2018. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krecc15 ***** válasza:
100%
Külsőt ne nézd! Nekem is volt egy kapcsolatom,a lány 158 cm volt,én meg 188 vagyok! A külső nem jelent semmit,jó persze legyen ápolt meg minden de azon kívül én mindent a belsőre bízok,az előzőleg említett leányzóval is azért szakítottam mert végén már baszott mindenre,állandóan szar kedve volt és még b..szogatott is
2018. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 de ezzel az a baj, hogy én vagyok a lány. :D
2018. jan. 25. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!