Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyen esetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen esetben ha van egy lány akire folyton gondolok?

Figyelt kérdés

Egy folytában egy lányra tudok gondolni. Mivel mindketten egy suliba járunk így folyton látom én 7 ő 8-os. Csak azért nem merek oda menni hozzá mert az elutasítás az rossz. Mondták már azt nekem hogy csináljam azt hogy buliba hívjam, barátkozzak vele, írjak rá facebookon(nem találom, mert csak becenevét tudom), hogy ne mondjam neki egyből azt hogy belézúgtam stb...

Úgy hogy már nem tudom hogy mit csináljak én már kezdek ebbe beleőrülni. Mondják azt az emberek hogy "aki mer az nyer" de ez szerintem nem mindig igaz. Meg azt is hogy a szerelem az életedben a legjobb de a legrosszabb is ha szakitasz valakivel ami így is van. Na mindegy aki esetleg tud valami az jó lenne, mert ez már így elég nehéz hogy mindig rá gondolok és nem tudom azt ami a háttérben van. Köszönöm aki elolvasta.



2018. jan. 20. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

7.-es vagy tehát 13-14 éves. Meg fogsz te még szerelemtől őrülni párszor az életedben, főleg gimiben. :D


Aki mer az nyer. Attól függ, ha pozitívan állsz hozzá, akkor biztosan, legalább lesz tapasztalatod, hogyha bukás lesz. Tudod mit kell majd legközelebb másképp csinálni.


Nem elkeseríteni akarlak, de a nyolcadikos lányok nem lefelé, hanem felfelé nézelődnek, ÁLTALÁBAN gimis fiút szeretnének maguknak, mert az menci, ha idősebb és van jogsija, stb. . De adok pár tippet, ami nem törvényszerű, csak segíthet elindítani az úton.


Először is derítsd ki végre a teljes nevét, jelöld be, lájkolj be pár képét. Lehet ő rád ír, hogy valami gond van, tetszik neked? Lehet nem. Ha ez meg van, szugeráld suliban, nézzed, ha rád néz ne kapd el a tekinteted, folytasd a bámulást pár másodpercig, kacérkodj, mosolyogj rá, köszönj neki. Írj rá facebookon is. Onnanstól minden megy magától, remélhetőleg, de lehet ignorálni fog, elutasít elejétől kezdve, benne van. Ha ez történik ne keseredj el, hosszú az életed, még sokszor kell ezt a csatát megvívnod majd a lányokkal. :D


Legyél magabiztos (ahogy látom ebből van hiány), találékony, vicces, de ne csinálj magadból hülyét.


Hajrá! 20/F

2018. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha egy iskolába jártok, akkor nagyon könnyű lenne kideríteni a nevét. Ez egy hatalmas előny ilyen szempontból. Gondolom, hogy az intézmény honlapján fent vannak a diákok nevei, így már csak annyi a dolgod, hogy végigmész a nyolcadik évfolyam névsorán, és akinek a keresztneve megfelel ennek a becenévnek, arra rákeresel Facebook-on, hátha ő az. De én személy szerint nem interneten intézném el ezt az egészet, hanem összeszedném a bátorságomat, és odamennék hozzá élőben beszélgetni. Találd fel magad, biztos van valami megoldás arra, hogy kapcsolatba léphess vele. Sok sikert.
2018. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!