Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha titokban van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha titokban van tartva egy "kapcsolat" akkor izgi es meg kozelebb kerultok egymashoz vagy inkabb szetvalaszt?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki bejon es szerintem ez kolcsonos. Szoktunk kettesben lenni es rengeteget beszelni, nem szegyellunk semmit egymas elott pedig csak ket honapja jott az osztalyunkba. Szoval tudja hogy en nem szeretnek kapcsolatot de egy melyebb kavarasba benne lennek. (Sokmindenki szerint kb ugyanaz a ketto dee en nem szeretek ennyire elkotelezodni, de ahogy ismerem magam szerintem beleszeretnek) Vele szivesen csinalnam mert amint mondtam bejon elegge csak en ezt titokban. Mert szerintem igy izgalmasabb, hogy pl bujkalunk (akar egy osztalykirandulason), ha nem tud rola senki, csak a mi titkunk. Nektek mi a velemenyetek? Vagy inkabb tonkretenne mindent? Mert vegulis nem vagyunk egyutt.
2017. nov. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

De gáz felfogásod van.

Milyen mély kavarás? Kapcsolat luxus, de a lábad azért szétteszed?

2017. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, agyilag még nem vagy elég ahhoz, hogy kapcsolatban legyél. Sajnos az ilyenek csináltatják fel magukat 17 évesen.
2017. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszotokat. Ezen az oldalon is eszreveheto hogy olyanok lognak akik a kerdest se fogjak fel, de mivel az eletemet nem akartam leirni hogy mi is lehet a mogottes tartalma annak hogy nem akarok kapcsolatot azert par szobam elmondom. Az elozo kapcsolatom vege nagyon rossz volt, mert meguntam a sracot. Amint elerheto egy srac mar nem annyira erdekel mint azelott. Es lehet szidni itt is de ilyen beallitotsagu vagyok. Kell bele egy kis izgalom. Es nem arra gondoltam hogy melyik pillanatban tehetnem szet rogton a labam mert hidd el nem vagyok egy konnyu eru kiscsaj, nem adom konnyen magam!
2017. nov. 19. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

" Amint elerheto egy srac mar nem annyira erdekel mint azelott. "

Minden féle bántás nélkül írom,hogyha ez tartós lesz, akkor keress fel egy pszichológust. Ha ezt a felfogást tovább viszed, és a feltáratlan okokat nem oldod meg, soha nem lesz boldog kapcsolatod.


Amire készülsz,bujkálósdi meg fszságot, az rettentő dedós. Nehogy azt hidd,hogy bárki vevő lenne erre. Én és a legtöbb ember büszkék szeretnénk lenni a partnerünkre, nem pedig rejtegetni.

Továbbra is gáz, amire készülsz. Ha már tini korodban ilyen pélóhiányod van, mi lesz később..

2017. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!