Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti melyikőjüket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Lányok! Ti melyikőjüket választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1) 15 éves,kék szemű,helyes arcú,csúnyán beszélő,szerelmes típus,mindig hiányzol neki,ha nincs veled,nem szűz,néha alkoholhoz nyúl

2)Nem valami érzelmes típus,nehezen megközelíthető,de ha megtudod közelíteni akkor megnyílik előtted,ha tehetné akkor állandóan szexelne,tud bújós lenni,eléggé csúnyán beszél,gyakran lenézi a nőket,gyakran nyúl alkoholhoz ha kell,ha nem,nem szűz



2017. nov. 2. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyikhez a lelked mélyén jobban húz a szíved.
2017. nov. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokat segítettél
2017. nov. 2. 01:32
 3/9 anonim válasza:
Szerintem az elsőt
2017. nov. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiket sem. Már rég rossz, ha nem tudsz két srác között dönteni, de még jobban az, ha mások segítségét kéred a választáshoz.. Tárgyaknak tekinted a srácokat, hogy melyiket vegyem meg most éppen, vagy mi a f@3z? Gondolkodj el, kérlek.
2017. nov. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az első

L

2017. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem szerintem. A csúnyán beszélés alapból eléggé taszító. Olyat soha nem választanék aki kicsit is lenézni a nőket, volt dolgom már olyannal, akkor azt hittem nem zavar, amíg engem nem néz le, de igenis nagyon zavaró. De az sem jó, ha túl érzelgős valaki, ha te viszont nem vagy az.

Ha te próbálsz választani a kettő közül (és nem zavarnak azok amiket én leírtam) szerintem aszerint dönts te milyen vagy. Érzelgős vagy pedig eleinte zárkózottabb. Tapasztalataim szerint ha ebben nagyon különbözőek vagytok nem lesz jó vége.

2017. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyikse!
2017. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 éves ? Alkoholhoz nyúl? Hova süllyed a világ. Gondolom a másik fiú is hasonló életkorban van.. na az meg h nem szűz.. 15 évesen a hintáért küzdöttünk a játszin.

Egyik sem kéne. Keresnék olyan fiút aki normális, életcélokkal rendelkezik és alapozza a jövőjét és nem alkoholizál meg nőket ócsárol. Te is nő vagy.. egy csúnya szó aztán kapnád a sallert. Tipukus alkoholista apukajelöltek ezek. Utca hősök, 30 évesen foguk, hajuk nem lesz, a gyerekeikről nem is beszélve. Nagyon remélem h nem magadnak választasz párt éppen. Ha igen sok sikert az élethez.

2017. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1.
2022. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!