Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti nelyiket valasztanatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti nelyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

Az egyik hosszu barna hajúszemű ..sportos testalkat / alacsony / kedves/nem szeret a kozeppontban lenni/ nem karomkodik/ szeret kicsit de tényleg kicsit parancsolni

A másik szoke rovid haj/ kek szem/ vekony es ezaltal picig magasnak tunik / karomkodik 😂 / szeret dicsekedni/ es picit bekepzelmedni

AZ EGYIK SE VAGYOK CSAK A BARATNOIM!!!! HA VALAKI KÉRDEZNÉ 😁


2017. júl. 14. 12:04
1 2
 1/15 mcrgt2 ***** válasza:
Hát inkább az első lenne.
2017. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nehéz eldönteni nekem.
2017. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első :)
2017. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem... mert az egyik szeret kicsit parancsolgatni.. azaz a későbbi időben (ha felnőtt lessz és férje is lessz) akkor a házban a férfinak KUSS lessz a neve vagyis egy papucs lessz . (Amit parancsol az asszony azt meg kell tenni).. a másik meg szeret menősködni,dicsekedni na meg beképzelt... egyik sek kellene..hiába szép mind a 2..
2017. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#4: Azért azt ne feledd,hogy egy férfi csak akkor lesz papucs, ha hagyja magát. De akkor megkérdőjelezném azt,hogy tényleg férfi-e vagy csak nem az van a lába között, mint az asszonynak...
2017. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az első barátnőddel megismerkednék. :)
2017. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lesz kuss a neve :DD


19 l


Én is szeretek parancsolgatni, persze először szépen megkérni, de ha egy férfi nem képes kezdeni magával valamit, vagy nem veszi észre maga körül a dolgokat, akkor szükségét érzem hogy rászóljak. Persze ilyen nekem szóba sem jöhet párkapcsolatban. :|

2017. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs, előző vagyok, semmiképp nem a beképzeltet választanám, tehát az első.
2017. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2 szimpi xD
2017. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5 azért aszt ne feledd hogy sok férfi azért hadja magát mert szereti az asszonyt.. nincs választása.. ha már 20-25 éve vannak együtt..megszokták egymást,belenyugodott.. közben a férfi tökös csávó.. szóval nem feltétlenül kell hogy gyáva legyen az az ember hogy parancsolgat neki az asszony.... Aki meg töketlen az töketlen is marad vagyis a félelem irányít...
2017. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!