Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Te egy animében inkább yandere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te egy animében inkább yandere vagy tsundere lennél?

Figyelt kérdés

Tsundere: bunkó/erőszakos a szerelmével, így próbálva leplezni az iránta érzett érzéseit

Yandere: kedves, de ha kell, ölni tudna a szerelméért


Én mindenképpen yandere lennék, mert tudnék őrülten szerelmes lenni és mert általában senkivel nem vagyok bunkó, pláne nem azzal akibe szerelmes vagyok :D Veletek mi a helyzet?



2017. nov. 1. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
wow
2017. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ennyire unod magad az őszi szünetben, hogy ilyeneket kérdezel gyakorikérdéseken? Yandere...
2017. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok, csak érdekelt 😂
2017. nov. 1. 20:56
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
#3 Még rosszabb :D lány vagy?
2017. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyik sem igazán.

Nem akarok egy 7 éves szintjével gondolkodni és nem akarok egy pszichopata se lenni. Egyébként amik a yandere-k a párjuk iránt éreznek az nem szerelem hanem birtoklási vágy és kettő nem ugyan az :)

Én inkább deredere lennék. vagy kuundere.

2017. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Yandere, remélem a következő barátnőm is egy borult elméjű Yuno lesz. :3 :D
2017. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Dandere vagyok, barátaimmal hangos, nyílt, akár hangadó is, tömegben viszont visszahúzódó, észre sem veszel. Azzal aki tetszik mindig bénázok, nehezen beszélek, zavarba jövök, pirulok.


Igazából egyik se lennék, mert utálok bunkó lenni, az erőszakot kedvelem, de ölni nem szándékozom.

Mégis inkább yandere lennék, mert előbb ölnék meg valakit/valamit a szerelmemért, minthogy bunkó legyek vele.

2017. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Yandere :3
2017. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
az amelyik jobban bejön neked
2017. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Yandere 😍😍awwhh😍😍
2017. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!