Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lesz belőle valami bajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz belőle valami bajom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok lány. Barátommal nem régóta vagyunk egyutt(4 napja). A fiú cigizik, iszik, mondták már róla h 1-2x be is szívott. Ő 14 éves nemsokára lesz 15. engem is bele fog vinni a rosszba? Ha nem hagyon magam csak ott vagyok akor nem ugye? Én csak nagyon ritkán cigizek és iszok( havi 1x kb.)Azt meg nem tudom, Mennyi idő után akar majd lefeküdni velem? mert én ennyi idősen azért nem szeretném elveszteni..A kérdésre választ várok és nem kioktatást..Kösz..

2017. nov. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

13 évesen sem jó ha dohányzol és alkoholt fogyasztasz, még úgy se ha csak havi 1x. Kisgyereknek az is sok.


Ha úgy érzed, hogy nem a neked való ember az illető (nem is bízol benne annyira hogy tudd, nem-e kényszerítene valamire ami akarod ellen lenne), akkor hagyd az egészet.


Nem kell 13-15 évesen felnőttként viselkedni. Majd ha nagyobb leszel, jobban felkészültté válsz egy párkapcsolatra.

2017. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sziszen55 ***** válasza:

Ne aggódj ez úgy is rajtad áll hogy mit engedsz meg neki, vagy hogy esetleg bevigyen a rosszba vagy sem.

Ha te úgy gondolod hogy te nem szeretnél még ilyesmiket csinálni akkor ne tedd.!

hisz ha igazán kedvel akkor úgy fog elfogadni ahogy vagy:)

az a fiú aki igazán kedvel téged várni fog addig amíg te úgy nem gondolod hogy mehet a dolog

bár saját tapasztalatból mondom hogy 14,15 éves fiúk többsége csak a csókig jut el maximum és szerintem ilyenkor ez elég.

16/l

2017. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Rendes srác nem volt?
2017. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés nem kamu, akkor neked már teljesen mindegy. Úgysem lesz belőled értelmes emberi lény. Nyugodtan tedd tönkre magad, csak másoknak ne árts.
2017. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt mar egyszer kiirtad de akkor meg nem volt a baratod XD
2017. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!