Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van a suliba egy srac, egy evvel idosebb.

Bejon, mar tudja is par napja es az egeszet ugy tudta meg ,hogy egy kamu fbs csaj irt nekem egy masik fiurol kerdezgetett aztan egy ido utan nem valaszoltam es megsertodott es kesobb irt a fiunak aki nekem tetszik es azt mondta neki, hogy tetszik nekem. Aztan a fiu rakerdezett, de en akkor szo szerint sokkot kaptam (ilyenkor nagyon rosszul tudok lenni) es automatikusan letagadtam. Aztan a sors ugy hozta, hogy kajanal velem szembe ult es nem birtam enni, rosszul vagyok a kozelebe es akkor leesett neki , hogy igaz a dolog, vegul baratnom elmondta neki, hogy azert viselkedtem igy mert igaz. Aznap nagyon nezett de utana nem beszeltunk eloben. Es aznap este egybol irt kerdezte mi a baj miert vagyok ilyen tud e segiteni... stb aztan mondtam neki szarja le... es szombat ota nem beszelunk.

De viszont instagramon (nagyon sok kovetoje van) bekovettem aztan o is engem, pedig meg az egyik legjobb baratnojet sem kovette vissza, es egy csomo lanyt akivel joban van, es kiraktam egy kepet amin rajta vagyok es likeolta, pedig alltalaban olyanokat likeol amiket o fotozott masokrol vagy amin rajta van....

nagyon csodalkoztam mert ez igy fura ,hogy meg a jobban ismert baratait sem koveti vissza, jo tudom ez nem nagy dolog de nekem az 😍

Es visszaterve erre a kamu csajra, irogatott neki minden hulyeseget rolam is meg mindenrol es a fiu kitalalta, hogy mi jarunk es ezt megirta a kamu csajnak aztan jelentettuk (ez meg szombaton volt)

De ez is nagyon fura ,hogy meg el is kuldi nekem ezt a jarunk sztorit...


Kicsit hulyen fogalmazok es ezert bocsanat


Aki elolvassa es ir valami velemenyt errol az egeszrol azt nagyon megkoszonom, es johetnek valaszok privatban is:)



2017. okt. 31. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Flegmáztál vele, ezért nem ír rád, viszont tetszel neki...

Írj rá, hogy reméled hogy nem haragszik rád, és beszéljetek. Nagyon egyértelmű ezek alapján, hogy akar tőled valamit a srác

2017. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eltelt jópár nap. Beszéltetek azóta? Szerintem érdekelnéd csak te leráztad.
2017. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beszeltunk hat, kiderult leszar...

Baratnom rakerdezett hogy miujsag es mondta neki nem erez irantam semmit

Aztan akartam vele beszelni suliban de egyszeruen lehetetlen vele beszelni....

az is lehet hogy hazudott a baratnomnek de aztan ki tudja , mostmar nem erdekel:/

2017. nov. 11. 07:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!