Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen sütivel valljak szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sütivel valljak szerelmet?

Figyelt kérdés

Szülinapja lesz a kiszemeltemnek és szeretnék neki sütni valamit és gondoltam azzal adnám tudtára hogy többet érzek. Már nagyon régóta barátok vagyunk és én egy ideje többet érzek és úgy érzem elérkezett az idő hogy ezt tudassam vele.

De nem tudom hogy csináljam. Nincs valami kreatív ötletetek? Én arra gondoltam hogy muffinokat sütök és a tetejükre dekor tollal írok valami olyasmit hogy szeretlek (najó ez így nagyon béna de valami ilyesmi :D). Ha lenne valami jó ötletetek azt kérlek osszátok meg velem! Előre is köszi :)

17/L


2017. okt. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy szivecske formájú torta rajta szeretlek felirattal.
2017. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez de aranyos :D

engem valaki ilyennel lepne meg (nem idegen) egy ölelés a minimum :D

2017. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tollal...? :D

Igaz még nincs karácsony, de az mézeskalács tök jó erre szerintem. Megcsinálod te magad, csak neki, ráadásul úgy hogy ezzel jelzed mit érzel felé. Ennél jobban én el sem tudnék képzelni. C:

2017. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jogásznak tanul, akkor képviselő fánk...
2017. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!