Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fáj. Van megoldás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj. Van megoldás erre? Szeretem, de ezt már nem bírja lassan a pénztárcám.

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szegény családból van, az apja meghalt, az anyja mekiben dolgozik, egyedül neveli őt meg 3 testvérét. Tudom hogy nagyon nehéz neki, és megbántani sem szeretném. 17 évesek vagyunk, ő keményen dolgozik hétköznap tanulás nellett, viszont minden keresett pénze a család részbeni eltartására megy. Ne értsetek félre, nem az a baj hogy nem pénzes és nem lep naponta drága ékszerekkel, hanem a kapcsolatunkban anyagilag mindent én állok, amit kezd egyre kevésbé bírni a pénztárcám. Mi is viszonylag szegényesek vagyunk, miután összejöttem a barátommal, elkezdtem dolgozni. Én állom ha kajálni megyünk, az óvszert, a koncert-

és mozijegyeket, meg egyéb közös programok általi költségeket, ez hosszútávon nagyon költséges és megterhelő. (2,5 éve vagyunk együtt)

Tényleg nagyon fáj, mert szeretem, de nekem jelenleg továbbtanulásra kell gyűjtenem, és nem tudom mitévő legyek.

17/L


2017. okt. 29. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele.

Vannak ingyenes programok 😊

Segítsek?

2017. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menjetek koncertre meg moziba, akár egy parkban is tudtok együtt lenni
2017. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előttem is jókat írtak, én is az ingyen programokat javaslom, de persze manapság ez már szinte lehetetlennek tűnik, hogy ne üljetek be valahova kajálni, vagy hasonlók, de ha egyikőtök sem engedheti meg magának, akkor ez a megoldás, mond meg neki ezt, amit leírtál nekünk is, és próbáljatok nem költekezni, vagy csak alkalmanként, szerintem meg tudjátok oldani. :)
2017. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás az, hogy járjatok olcsóbb helyekre. Otthon is lehet kaját készíteni, nem muszáj étterembe menni. (Gondolom, hogy ott esztek, hogyha ennyire megterheli a pénztárcádat.) Mozi és koncert nélkül is meg lehet lenni, én úgy gondolom. Persze, ezzel nem azt mondom, hogy egyáltalán ne járjatok el együtt programokra, de simán lehet úgy szervezni a dolgokat, hogy az normálisan kijöjjön a keretből. Egyébként, ezt abszolút nem bántásból jegyzem meg, de ritkán látok olyan kapcsolatot, ahol a lány áll mindent. Szerintem igazságosan kéne elosztani a költségeket, még akkor is, ha valaki nagyon szegény. Te sem vagy milliomos, hogy minden téged terheljen. Üljetek le, és beszéljetek erről, különben nem oldódik meg.
2017. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtok olyan programokat is csinálni, amik ingyenesek. Park, erdő, sima séta, esetleg olcsóbb helyek. Megvan ezeknek is a varázsa.
2017. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes programok.

Mozi helyett ott a laptop/gep. Gondolom van valamelyikotoknek.

Koncert... hat, nem tudom. Youtuben fent vannak zenek. Meg nem feltetlenul kell olyanokra menni, ahova csak karszalaggal engednek be. A varosunkban szoktak lenni koncertek kulonbozo felleppokkel es szinte mindig ingyenes. Nyar pl tele van ilyen programokkal...

Kajalas: otthon meglepheted akar te a SAJAT kajaiddal. Ha finom lesz, hidd el jobban fog orulni hogy a baratnoje ilyen ugyes, minthogy egy etteremben kajal. Ez az egesz szerintem kihozhato olcsobban, persze ha nem kaviart fogtok enni tenger gyumolcseivel.

Ovszer... hat nem kerul egy vagyonba. Hosszutavon a fogamzasgatlo olcsobban jon ki, de ha ovszerrel szeretnetek, akkor osszatok be, hogy ki mikor veszi. Egyszer te, utana o, es igy tovabb. 1000 forintba nem hinnem, hogy belehalna a baratod...

2017. okt. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!