Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak még normális fiúk is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális fiúk is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok 14 éves,de még az elején le szeretném szögezni,hogy nem pasizni szeretnék.Ennyi idősen tök feleslegesnek tartom,meg egyébként is,14 évesen sokkal jobb elfoglaltságaim (edzés,barátok,tanulás,alvás)vannak mint,hogy eljárjak a városba fiúzni.

De amikor tegyük fel,hogy találkozok a belvárosban valakivel,elszomorít a látvány,hogy minden második fiúnak festett szőke a haja,és olyan társaságokban vannak,amikhez nem igen csatlakoznék,pedig sok esetben odaüvöltöznek nekem,hogy "ginger" vagy valami hasonlót a hajamból kiindulva,ami inkább elriasztó számomra,minthogy imponáló.

Vannak még esetleg olyan 14-15 éves fiúk,akik nem azért jönnek össze egy lánnyal,mert "de jó segge van",hanem azért,mert szeretik?

Attól tartok,hogy nem fogom sosem megtalálni az igazit,mert nem vagyok túl nyílt,meg ilyen fajta fiúk abszolút nem tetszenek.

Válaszaitokat köszönöm,légyszi kort is írjatok!


2017. okt. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a festett szőke hajjal?

Nekem is az van, és sokkal jobban áll, mint a barna.

2017. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, biztos vannak 14-5 éves, leírásodnak megfelelő fiúk is, de ahogy szokták mondani, a fiúk később érnek...van, hogy igaz, van, hogy nem, de egyrészt többnyire nem veled egykorú srácot fogsz keresni, másrészt meg mint te is írtad, most még ráérsz vele. Most leszek 16, nemrég ért véget egy kapcsolatom, és nagyon nem értettem közben, hogy miért mondják mindig ilyenkor, hogy ráérsz még, meg foglalkozz mással...most már értem.
2017. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyunk. :(
2017. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak, Nekem pl: sosem jutna eszembe befesteni a hajam, vagy hogy ilyenekkel lógjak, kevesebb barátom van de ők normálisak
2017. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 lány akit nagyon szerettem, nem a külső miatt, nem azt tartom a legfontosabbnak, de az is számít... 16F
2017. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze hogy vannak. Én is ilyen vagyok, a hajamat semmi pénzért nem festeném. Ilyen baráti köröm nincs, kevés barátom van, de ők normálisak.

17/F

2017. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!