Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan lányba, akinek van barátja, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van nálunk suliba egy végzős közgés osztály, és oda jár a csaj meg a pasija is.. Osztálytársak, és idén elballagnak, a csaj itt marad jövőre technikusra, a srác elmegy egyetemre. Ismerem a csajt, rengeteget beszélünk, és mindig mondja, hogy a pasija nem őt válassza hanem mondjuk a bulit vagy valami ilyesmit.. Szerintetek, el kellene neki mondanom mit érzek? Meg ígértem neki, hogy miután elballagtak elmondom mit érzek. Szerintetek elmondjam az igazat, vagy mondjak mást?
2017. okt. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor szidja a pasijat, probalj meg neki lemondani, hogy te nem csinalnad ezt vele, mert szereted
2017. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Quatermain ***** válasza:
Az volt a durva hogy az én esetemben a csaj lett szerelmes belém úgy hogy kapcsolatban volt. Nem egy helyre jártak suliba. Ugyanilyen helyzetben voltam mint te, mert én is bele voltam esve a csajba, nem mutattam ki neki az érzéseimet mert nem vettem komolyan és rib**cnak tartottam. Lehet már megbántam.
2017. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezekkel nem vagyok előrébb...
2017. nov. 3. 00:09
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel semmi gond minden foglalt nőt el lehet hódítani. ha a pasijának sok pénze van akkor veled fog kamatyolni de vele marad a pénz miatt


ha nincs sok pénze akkor lecseréli a pasit rád


legyél kitartó, irogass neki meg ilyesmik.. mindig legyél megértő és legyen iPhone-od meg fekete keretes gagyi szemüveged

2017. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal nem mentem sokra
2017. nov. 15. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!