Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Be jottem neki? En rontottam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be jottem neki? En rontottam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit a suliban ismertem meg de ugy hogy nagyon fura volt mert a baratnoimmel szunetben beszelgettunk oda jott mellem es meg kerdezte a baratnomet hogy hogy hivjak es aztan el ment...meg neztuk is egymast a suliban .... az nap facebookon ismerosok lettunk es 2 napal utanna ram is irt ...el kezdtunk beszelgetni ....nagyon kedves volt kerdezoskodott felolem mondta hogy vigyazzak magamra meg hogy majd ir es irt is erdeklodott felolem...ez pont hetvegere esett es meg kerdezte tolem hogy beszelunk e eloben es en mondtam hogy persze es mikor mentunk a suliba akkor az nap nem beszeltunm eloben mert nem mentunk oda egymashoz de aztan mikor haza ertunk es beszelgettunk tovabb fb-n akkor mondta h majd holnap elmeseli amirol beszeltunk es az utani nap beszeltunk is es mondta is hogy olyan kis aranyos vagyok ...meg meg fogta a ket valamat es ugy nezett ram es nem tudtam mit akar...es uziben meg sokat sokat beszeltunk ...es volt olyan is hogy az utcan talalkoztunk es meg kerte uljunk le egy padra es beszelgessunn es a vegen oda jottek a baratai es elottuk is mondta hogy beszelgetunk meg hogy aranyos vagyok ezt a baratjahoz fordulva mondta ....de az egyik nap a suliban olyan fura volt es lattam is hogy egy csajt megolelt de aztan oda mentem hozza hogy meg kerjem varjon meg ...nem vart meg es attol a naptol kezdve mar nem koszont ugy el hogy vigyazzak magamra nem erdeklodott irantam nem keresett semmi es en ra irtam hogy mi a baja es mondta h semmi csak szeretet hiany meg ilyenek es beszelgettunk normalisan kedves volt de nem koszont el soha es nem irt vissza meg semmi nekem kellett mindig keresni es ha fent van akkor se ir... de mikor ra irtam akkor momdta hogy nem haragszik meg nem bantottam meg semmivel csak rosz kedve van ...bocsi hogy nem tudok irni ...

#bejövés #En rontottam el? #be jottem neki? #Mit csinalnatok a helyemben ?
2017. okt. 28. 10:26
 1/2 anonim válasza:

Nem veled van baja. Sajnálom hogy ezt írom de szerintem egy másik lány miatt szomorkodik." Szeretet hiány meg ilyenek" vagy például "Nem ír rám ha fent van" illetve " Rossz kedve van". Nagyon valoszínü hogy valami lány miatt szomorkodik.Az is lehet hogy miattad, mert egy jó haverodat megölelted vagy valami. Nem lehet tudni a fíuknál. De az biztos hogy egy lány miatt szomorú.


Ui: Bocsánat a helyesìrás miatt, már nem én élek Magyarországon.

2017. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszodat🙂en sem tudok irni mivel nem nagyon tudok magyarul ☺
2017. okt. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!