Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mennyire zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire zavar ha egy pasi vékonyabb nálatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe beleszerettem és ő is szokta vissza adni a jeleket. Korban mindketten 17 évesek vagyunk. Magasságban is egy magasak pont. Viszont a lány kb. 6-7 kilóval nehezebb. Engem egyáltalán nem zavar sőt, de ebből az következik hogy a lány picit vastagabb nálam, nagyobb. Én elég vékony alkat vagyok, ilyen a genetikám hiába edzek egyszerűen nem tudok hízni.(2 éve kondizok) Szóval látszik rajtam hogy izmos vagyok de vékony. Lányok ez egy kapcsolatban mennyire zavarna titeket?

2017. okt. 27. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire
2017. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavarna egyáltalán.
2017. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Mivel elég vékony vagyok, ezért az a fiú, aki nálam soványabb, az már tényleg elég durva, pláne ha egy fél fejjel magasabb is.

Nekem azok a fiúk jönnek be, akik izmosan vékonyak, szóval csak nyugi.c;

2017. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Én esetemben zavaró ha a srác vékonyabb mint én, mert nekem így nincs meg az a biztonságérzet. De lehet, hogy azért vagyok így vele mert nekem mindig izmos vagy macis külsejű srácok jönnek be. Jó magam nem vagyok sem kövér sem vékony.
2017. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Volt már nálam vékonyabb pasim, de én valahogy kellemetlenul éreztem magam mellette, úgyhogy azt mondanam hogy zavar, de ha szerelmes vagyok a másikba akkor szerintem ezt el tudnám engedni :)
2017. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálam vékonyabb, akkor anorexiás... De ha nagyobb darab lennék, szerintem nem zavarna. Most is csak azért, mert az már tényleg beteges.
2017. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ennek a bizonyos lánynak már láttam az exeit, hát ők nem voltak nála vékonyabbak max egy picivel, vagy olyanok mint o. A lány 63kg én olyan 57 korul vagyok.
2017. okt. 27. 17:17
 8/17 anonim ***** válasza:
😂
2017. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Asszonyom az ön fia nem izmos azért mert kockás a hasa 😂
2017. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Van tapasztalatom :)

írj nyugodtan privátban

2017. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!