Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú tegnap találkoztunk. Elsőre amint megláttam megfogott a csillogó szeme. Értelmes volt okos vicces kedves tényleg minden ami kell. Egy társaságban voltunk és csomószor egymásra néztünk meg minden. Aztán este gondoltam bejelölöm facebookon és láttam hogy a profilképén egy csajjal van és csókolóznak...szval van barátnője :( hát így le is tettem róla gondoltam addig be se jelölöm majd ha már újra szingli lesz :D és kb. Ahogy ezt kigondoltam ő bejelölt. Szerintetek érdeklem? Lehet otthagyná a barátnőjét értem?
2017. okt. 27. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan már..ez felháborító!

Már meg is ne haragudj de te tönkretennél egy kapcsolatot? Oké hogy kell neked de ilyen bunkó te sem lehetsz! Ha igazán szereti azt a lányt önszántából nem fogja otthagyni, vagy ha igen neked sem érdemes vele összejönni, mert akkor egy igazi bunkó. Ha annyira kell neked akkor várj, lehetséges hogy majd szakítani fognak de akkor sem kell rögtön a nyakába ugarni. Szerintem ne csinálj most semmit mert gondolj csak bele hogy milyen lenne ha neked lenne egy barátod akivel nagyon szeretitek egymást, mindennél jobban. Aztán jönne egy harmadik személy (azaz egy lányka) aki beleszólna és tönkretenné a kapcsolatotokat. Nem hiszem hogy boldog lennél. Tudom, tudom..a kérdésben semmi ilyen szándékú mondat nincs, csak mondom. Hagyd a szerelmeseket, te pedig vagy várj vagy keress mást.

2017. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam hogy közéjük állnék. Ilyen sosem jutna eszembe csak nem tudom lehet már amúgy is haldoklik a kapvsokatuk mert sosem látom őket együtt pedig egy suliba járunk.
2017. okt. 28. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!